NataliaZ4
Posty: 92
Rejestracja: pn lut 01, 2021 1:59 pm

Re: Budowa domu.

Post autor: NataliaZ4 »

Budując dom warto porównywać ceny materiałów i wybierać najkorzystniejsze opcje ;) Można łatwo to robić dzięki różnego rodzaju kalkulatorom. Ostatnio wyceniałam okna w firmie Debesto debesto/com/pl/kalkulatory/kalkulator-okien-pcv-dla-firm. Oferta okazała się najkorzystniejsza więc dzieki temu samemu kalkulatorowi zamówilam okna :D Bardzo polecam :)

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Budowa domu.

Post autor: zuzula12 »

"Teraz budowa domu to ogromny koszt i duże przedsięwzięcie podziwiam tych co się tego podjęli. Ja na razie poczekam może się coś zmieni.





___________________________

przeciek24/com lokalizacja wycieków wody
"

Pono
Posty: 56
Rejestracja: śr lut 19, 2020 2:25 pm

Re: Budowa domu.

Post autor: Pono »

Masz rację, ale co mają zrobić ci co mają rozpoczętą budowę. Nie przerwą na czas inflacji, bo nieskończony dom niszczeje. Ciekawe czy deweloperzy wybierają tańsze i gorsze materiały budowlane? Ja budując własny dom stawiam raczej na jakość. Chcę, żeby mój dom przez długie lata nie musiał być remontowany, bo to dopiero kosztuje. U nas pod Krakowem mamy do wyboru kilku producentów cementu, dla mnie najsolidniejsi są w Cembet cembet/com/pl Mają dobre laboratorium. Każdy wyrób można poddać badaniu.

czoko752
Posty: 1060
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Budowa domu.

Post autor: czoko752 »

Przy budowie domu od samego początku powinniście wiedzieć czym będziecie ogrzewać swój dom. Wiadomo należy mieć taki kocioł który będzie palić ekogroszek, czy węgiel, czy koks. My postanowiliśmy mieć piec na węgiel. Dość szybko zaczęliśmy myśleć o węglu który trzeba kupić. Znalazłam ofertę Al Pari - skład węgla alpari/com/pl/ . Jest bardzo interesująca. Czy kupowaliście węgiel kiedyś z tego składu? Proszę o informację

Remontowa
Posty: 288
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Budowa domu.

Post autor: Remontowa »

Wiecie co, moi znajomi budowali dom - trwało to niecałe 3 miesiące, a po kolejnym - już w nim mieszkali. Jak to możliwe? Ano zdecydowali się na budowę domu szkieletowego! A to naprawdę szybka inwestycja! Dom postawiła im firma skandhouse/pl/ - wszystko dograne od A do Z, nie musieli się niczym przejmować, dostarczyli tylko projekt i tyle. Jak widziałam zdjęcia czy filmiki, to dom dosłownie "rósł" każdego dnia!

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Budowa domu.

Post autor: zuzula12 »

Zawsze byłem ciekawy nowoczesnych rozwiązań, nieinwazyjnych napraw typowych usterek i tego jak robią to specjaliści. Moje pragnienie wiedzy zostało zaspokojone na stronie projektinformacja/pl/dom-i-ogrod/nieszczelna-instalacja-wodna-czy-to-koniec-swiata/ Wszystko było tam wyjaśnione w prosty sposób i opowiedziane krok po kroku. Polecam każdemu te stronę.

anya
Posty: 153
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Budowa domu.

Post autor: anya »

Planujemy ocieplić poddasze, ale zależy nam na izolacji z włókna drzewnego, dlatego poszukujemy odpowiednich profesjonalistów zajmujących się izolacja celulozowa poznań . Może znacie kogoś takiego i jesteście w stanie polecić? Czy wykonywaliście taki docieplenia również w swoich domach, czy raczej tradycyjnie?

mojra
Posty: 653
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Budowa domu.

Post autor: mojra »

Widzę, że macie spore doświadczenie w tematyce budowy domu. Podpowiecie mi więc, gdzie dostanę łączniki do drewna w dobrej cenie? Przejrzałam naprawdę wiele ofert, ale jak mam być szczera, to nic konkretnego nie wpadło mi w oko.

grażynka011
Posty: 1114
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Budowa domu.

Post autor: grażynka011 »

Myślę, że może spodobać wam się oferta jaką posiada https://www.izolacje-leszno.pl/izolacja ... gowie.html . Dostępna jest tutaj bardzo dobrej jakości izolacja natryskowa, dodatkowo też wyróżnia się ona wysoką jakością i dobrą ceną

mojra
Posty: 653
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Budowa domu.

Post autor: mojra »

Trudno mówić o budowie domu bez korzystania z usług sprawdzonych i rzetelnych firm. Jeśli potrzebujecie geodetę, to ja mogę polecić https://www.lisak.com.pl/ Jestem pewna, że sprosta on waszym oczekiwaniom.

ODPOWIEDZ