paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Budowa domu.

Post autor: paździoch »

Podczas budowy potrzebne są przeróżne materiały budowlane. Nawet metale kolorowe mogą być potrzebne przy takiej budowie. Jeśli chcecie znaleźc dobrego dostawcę takich metali to tutaj ncd-metale-kolorowe/pl/ możecie zajrzeć.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Budowa domu.

Post autor: erica »

Na pewno warto tutaj wspomnieć o firmie Profibud Marcin Piasecki profibudposadzki/pl , która oferuje posadzki mechaniczne w naprawdę dobrej cenie. Wszystkim oni zajmą się kompleksowo dlatego wydaje mi się, że warto do nich się zgłosić.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Budowa domu.

Post autor: Bakeneko »

a ze tak powiem macie w domu domofon ? bo ja sie grubo zastanawiam nad takim, zachciało mi się zainwestowac w instalbajt/pl/domofon-fibaro i naprawde z tego co widze maja super opcje

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Budowa domu.

Post autor: synia »

Naprawdę chce wam się bawić w tą całą papierologie i przepychanie się z urzędnikami? Nie lepiej kupić gotowy dom? Nie mówię tutaj o nieruchomościach z drugie ręki, ale nowym osiedlu, gdzie będzie można wybrać rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb. Tutaj aspenpark/pl mają ciekawe opcje. Są tam do wyboru różne konfiguracje wnętrz.
Ostatnio zmieniony pn lut 15, 2021 10:20 am przez synia, łącznie zmieniany 1 raz.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Budowa domu.

Post autor: pyrtek »

A stawiacie na panele fotowoltaiczne? Nam firma passive-instal/pl/ wykonała i muszę przyznać, że to dobra inwestycja bardzo. No i szybko się zwraca

anya
Posty: 138
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Budowa domu.

Post autor: anya »

Super.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Budowa domu.

Post autor: emiliakozak »

ja bym postawiła na coś funkcjonalnego oraz energooszczędnego, gdyż jak wiadomo koszty utrzymania domu również mogą być wysokie. Zajrzyjcie koniecznie na stronę skandhouse/pl/, gdzie znajdziecie ofertę firmy Skandhouse, która jest producentem domów budowanych w stylu skandynawskim w technologii Steico. Myślę, że taka inwestycja to świetny pomysł, dzięki któremu spełnicie swoje marzenia o pięknym domu.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Budowa domu.

Post autor: matys »

Możecie mi nie wierzyć, ale mam wrażenie, że w budowie domu to najważniejsze jest dziś, żeby się pokazać, a nie, żeby było dobrze i praktycznie. Czy wy macie podobne zdanie? A jeśli tak, to czy uważacie, że to w porządku? Owszem, ja będę myśleć, jak wykończę mój dom, ale najpierw kupię klej do maty wygłuszającej bitmat/pl/kleje-i-akcesoria i inne rzeczy. To jest dla mnie dziś ważnie, nie sam wygląd.

morowiec
Posty: 48
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:04 pm

Re: Budowa domu.

Post autor: morowiec »

elewacja tez jest mega wazna... dlatego ja ostatecznie zainwestowałem w dreved/pl/ Bardzo podoba mi się cegła elewacyjna bo jest nie tylko estetyczna i elegancka ale tez bardzo trwała. Jak myślicie, czy klinkier jest nadal w modzie?

anya
Posty: 138
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Budowa domu.

Post autor: anya »

A budujecie się według projektu??? Gdzie kupowaliście dla siebie projekt? Ja ostatnio znalazłam tutaj mgprojekt/com/pl/wymarzony-6 śliczny projekt Wymarzony 6. Może się nawet na niego zdecyduje... Jak wam się podoba? Czy ktoś z was budował dom według niego?

ODPOWIEDZ