gierka
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

Re: Budowa domu.

Post autor: gierka »

Budowa domu to bardzo duży wydatek i sporo spraw do pozałatwiania. Dlatego też każdemu zależy na tym aby mieć wszystko jak najlepiej zrobione , ale znalezienie firmy chociażby do robót ziemnych to już dość duży problem. To też skoro w internecie można znaleźć wszystko to i takiej firmy szukaliśmy. I tak trafiliśmy na tę stronę wodbruk/pl Teraz już wiem, że ta firma ma bardzo szerokie spektrum działania także jedna firma a zajmie się kilkoma rzeczami

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Budowa domu.

Post autor: sokol »

A czy interesowaliście się taką możliwością jak domy stalowe? Na stronie platformads/pl/domy-ze-stali/ znajdziecie wszystkie informacje na ten temat. Uważam, że jest to ciekawa alternatywa dla domów budowanych tradycyjnie.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Budowa domu.

Post autor: synia »

Tutaj hocanestate/pl/pl/inwestycja/twins-garden-domy-czajewskiego/ sobie zerknijcie. Byłam na targach, widziałam projekt. Bardzo fajne rozwiązania, tj. pompy ciepła, reaktory biologiczne, rekuperacja. Nowocześnie i ekologicznie!

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Budowa domu.

Post autor: bonyard »

A czy posiadacie już działkę skoro planujecie budowę domu? Jeśli nie macie jeszcze wybranej to zostawiam namiar na bardzo dobry serwis ogłoszeniowy dobryadres/pl/ofertynieruchomosci/dzia%C5%82ki - intuicyjny, z opcjami sortowania , dzięki którym łatwo wybrać najciekawsze oferty

postzunia
Posty: 64
Rejestracja: wt maja 12, 2020 1:02 pm

Re: Budowa domu.

Post autor: postzunia »

Pamiętaj że budowanie domu to jedno, ważne jest aby budować dom który będzie energooszczędny, już od samego muru możesz myśleć o oszczędzaniu w przyszłości. Polecam świetny blog na stronie termalica/pl/artykuly/charakterystyka-energetyczna-budynku/ na pewno znajdziesz tutaj bardzo dużo interesujących wskazówek co do tego jak budować energooszczędny dom.

akacja56
Posty: 30
Rejestracja: pn paź 19, 2020 4:52 pm

Re: Budowa domu.

Post autor: akacja56 »

"""Budowa domu wiąże się z różnymi kosztami. Nie raz jak mamy jakiś teren nie pewny warto wykonać badanie vss , które na pewno sprawdzi się

aby pewniej budować. Widziałam ciekawe propozycje na aquasoil/pl/oferta/plyta-dynamiczna.html . Moim zdaniem godne uwagi.
"""

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Budowa domu.

Post autor: pośrednik »

Dla mnie budowa domu to porywanie się z motyką na księżyc - nie na moje zdrowie i nerwy. Wolę kupić duże mieszkanie lub ewentualnie gotowy dom. Zainteresowałem się ofertami biura nieruchomości tu cn-kaczmarek/pl/ Mają bardzo ciekawe propozycje. Można też skorzystać u nich z pomocy kredytowej. Dlatego skontaktuję się z nimi i po zapoznaniu się z szczegółami dopiero zdecyduję czy mieszkanie czy dom.

mandarin
Posty: 5
Rejestracja: ndz lis 22, 2020 11:26 am

Re: Budowa domu.

Post autor: mandarin »

jeżeli budujesz to pomyśl o tym jak go będziesz ogrzewał, warto skontaktować się w tej sprawie z re:spect energy i zapytać o możliwości w Twoim projekcie. Budując dom wybiera się też dostawcę prądu a ta firma dostarcza prąd z odnawialnych źródeł energii, warto o tym pomyśleć żeby dbać o naszą planetę. U nas to spora nowość ale na świecie funkcjonuje to już bardzo dobrze a specjaliści z tej firmy znają się na rzeczy i napewno coś ciekawego zaproponują :)

anya
Posty: 138
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Budowa domu.

Post autor: anya »

Myślę, że budowa domu dla każdego jest ważnym etapem. Dlatego nie ma nic w tym dziwnego, że jest tutaj tak wiele zapytań - co postawić? etc. Ja planuje zgłosić się do firmy AJR Studio ajrstudio/pl/projekty/budynki-jednorodzinne/ , ponieważ zauważyłam w ich ofercie projekty domów jednorodzinnych. Właśnie chciałabym coś niewielkiego, a komfortowego wybudować.

Grazka123
Posty: 23
Rejestracja: wt lis 03, 2020 11:13 am

Re: Budowa domu.

Post autor: Grazka123 »

Ja w swoim domu postanowiłam wykorzystać niecodzienne rozwiązanie i wykorzystałam Ściany Szklane wrocław ponieważ nie chciałam marnować miejsca na grube mury a taka ściana wygląda moim zdnaiem o wiele lepiej. Polecam

ODPOWIEDZ