papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Dodatki do wnętrz

Post autor: papilotka »

No my u siebie wlasnie od niedawna mamy kominek :) Bardzo chcielismy. A wklady kominkowe zamawiamy z kratki/pl :) swietna firma,maja dobra oferte i ogolnie ceny przyzwoite

bonyard
Posty: 444
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Dodatki do wnętrz

Post autor: bonyard »

Teraz jest taki szeroki wybór w dodatkach, że może głowa rozboleć. Ja szukam czegoś na ścianę w salonie i pomyślałam o takim zegarze sfmeble/pl/p/zegar-scienny-strings-o60-cm-czarny . Wydaje mi się lepszym pomysłem niż tradycyjny obraz. A Wy co sądzicie, podoba się wam?

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Dodatki do wnętrz

Post autor: milka »

Kominek w mieszkaniu to świetna sprawa! My mamy kominek elektryczny z kominki-kwidzinski/pl/ i jestem nim zachwycona. Nie dość że idealnie pasuje do całego wnętrza, jest nowoczesny to jeszcze można przy nim posiedzieć w chłodne wieczory z książką i kubkiem herbaty. Zawsze marzyłam o kominku, ale w mieszkaniu nie można mieć tradycyjnego kominka na drewno. Dobrze, ze są kominki elektryczne.

zuzula12
Posty: 1646
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Dodatki do wnętrz

Post autor: zuzula12 »

"Czy macie jakiś sprawdzony sklep z dekoracjami do wnętrz?



saunatech/pl - akcesoria do sauny
"

karol3222
Posty: 1127
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

Re: Dodatki do wnętrz

Post autor: karol3222 »

Wczoraj na przykład dowiedziałem się o trachycarpus fortunei . Jestem pewny na 100 procent, że bardzo dużo osób skorzysta z tej oferty.

grażynka011
Posty: 1129
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Dodatki do wnętrz

Post autor: grażynka011 »

Właśnie u nas jest sporo dywanów i najczęściej oddajemy je do clis/pl/ . Jest to dobra i sprawdzona pralnia, w której usługi świadczone są na najwyższym poziomie

sokol
Posty: 265
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Dodatki do wnętrz

Post autor: sokol »

Myślę, że jeśli chodzi o remont w domu to spodobać Wam się mogą też takie rozwiązania jak biała listwa przypodłogowa gładka: golddoor/pl/pl/products/listwa-przypodlogowa-mdf-gladka-biala-16285.html . Jest to bardzo oryginalny element dekoracyjny. Warto pomyśleć o jego zakupie.

mrozek
Posty: 279
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Dodatki do wnętrz

Post autor: mrozek »

A czy czytacie blogi wnętrzarskie? Ja bardzo lubię w wolnych chwilach do nich zaglądać. Jednym z takich blogów jest wnetrzena5/pl . Myślę, że ich treści Wam też przypadną do gustu.

Remontowa
Posty: 290
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Dodatki do wnętrz

Post autor: Remontowa »

A co powiecie na takie coś: galeriaram/pl/2018/10/26/kasetonowa-oprawa-monet-welurowym-passe-partout/ - monety, oczywiście fajne, ciekawe, rzadko spotykane, kolekcjonerskie - na dodatek w fajnych ramach/ramie oprawione i wyeksponowane? Robią wrażenie, prawda? Nie jak przeważnie - jakieś obrazki czy zdjęcia na ścianach, ale właśnie monety - wg mnie jest to bardzo oryginalne rozwiązanie.

ODPOWIEDZ