Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Dodatki do wnętrz

Post autor: Kasieńka »

Cześć kochani, jakie dodatki do wnętrz preferujecie? Ja nie wyobrażam sobie pokoju bez dywanu, często lubię z dzieciakami siedzieć właśnie na dywanie i się z nimi bawić. Niestety na panelach strasznie ciągnie a dywany mam grube i wełniane więc można spokojnie chwilę na nich spędzić. Niedawno wymieniałam dywan i trafiłam na stronę z świetnymi dywanami kochamydywany/pl/dywany-we%C5%82niane . Ogrom wzorów do wyboru i atrakcyjne ceny

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Dodatki do wnętrz

Post autor: Monika »

Ja nie mam zbyt wielu dodatków i dekoracji w mieszkaniu. Sytuacja ta jednak ulega dość znaczącej zmianie, kiedy nadchodzą święta Bożego Narodzenia. Wtedy uwielbiam, gdy wszystko jest pięknie udekorowane ;) Na stronie internetowej happenings/pl/materialy-swiateczne-i-dodatki zamówiłam sobie w zeszłym roku bardzo fajne, drewniane gwiazdki, które przydały mi się do takiej dekoracji ;)

Aldona
Posty: 49
Rejestracja: wt lut 04, 2020 10:59 am

Re: Dodatki do wnętrz

Post autor: Aldona »

Ja np sprawiłam sobie kominek z wkładem wodnym ZUZIA jest bardzo zdrowy w użytkowaniu, bo ma optymalny proces spalania i nie produkuje wiele gazów CO. Jest łatwy w czyszczeniu i szybko nagrzewa pomieszczenie. Świetny na chłodne wieczory i nie tylko :) Kupilam go tutaj kratki/com/sklep/pl/produkt/1510/zuzia-pw-19-deco w dobrej cenie

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Dodatki do wnętrz

Post autor: milena49 »

Co roku szykuję dekoracje na Boże Narodzenie. Zawsze chcę mieć dopięte wszystko na ostatni guzik, dlatego już w listopadzie kupuję pierwsze dekoracje. Na przykład niedawno odkryłam, że w tym roku po raz pierwszy odbywa się Kiermasz Świąteczny online w Pieknowdomu/pl, organizowany przez sklep pieknowdomu/pl/ . Możecie tam co tydzień trafić na nowe promocje. Marka jest częścią jednego z największych polskich dystrybutorów artykułów wyposażenia jadalni, kuchni oraz salonu, dzięki czemu Wasze mieszkanie może pięknie i wyjątkowo wyglądać na święta.

akacja56
Posty: 30
Rejestracja: pn paź 19, 2020 4:52 pm

Re: Dodatki do wnętrz

Post autor: akacja56 »

Dodatki do wnętrz są ekstra najlepiej te puszyste i miękkie ale zawsze mam problem z ich czyszczeniem i odplamianiem. Nawet zastanawiałam się nad pralnią wodno-chemiczną pralnia-warszawianka/pl/ , aby szybko i sprawnie wyczyścić takie produkty. Wydaje mi się to bardzo dobra opcja i praktyczna.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Dodatki do wnętrz

Post autor: mojra »

Też jestem na etapie remontu, a raczej urządzania swojego mieszakania :) Zastanawiam się co położyć na podłogę w salonie. Zależy mi na niewielkim dywanie, tylko w formie dekoracji. Jak myślicie, czy [url=skoryjanosik/pl/pl/p/Skora-owcza-Muflon-Duza/47]futro owcze[/ur] to dobry wybór? W sumie taki styl boho jest teraz w modzie.

Brzostuś
Posty: 21
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:08 pm

Re: Dodatki do wnętrz

Post autor: Brzostuś »

Mi się bardzo podobają dywany, ale wymagają pielęgnacji, bo rok samego odkurzania i mam wrażenie, że taki dywan wiele traci. Pranie wykładzin i dywanów może później sprawiać problemy. Domowe sposoby bywają niewystarczające: nie radzą sobie z wszystkimi zabrudzeniami albo efekt końcowy jest niezadowalający. W trosce o meble tapicerowane lub inne tekstylia w naszej przestrzeni, skontaktuj się z firmą emka-warszawa/pl/. To firma z Warszawy, która zajmuje czyszczeniem tych rzeczy ale także poradzi sobie z zabrudzeniami na elewacjach lub balkonach. Pełną ofertę ich usług znajdziecie tutaj emka-warszawa/pl/oferta/.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Dodatki do wnętrz

Post autor: zuzula12 »

"Dla mnie ważne są w domu świeczki bo to dobra ozdoba i dodatek a także zapach. Lubię jak w domu pięknie pachnie. Dodatki to poduszki i kwiatki. Tego u mnie w domu nie brakuje.





_____________________________________

studio projektowe kraków
"

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Dodatki do wnętrz

Post autor: majsterka »

Ja uwielbiam styl skandynawski przy okazji remontu mieszkania zamawiałam meble od firmy Edinos edinos/pl/meble . Mają ogromny wybór mebli w super cenach. Co najważniejsze jakość jest bardzo dobra. Kupowanie przez internet jest wygodniejsze i często możesz wiele zaoszczędzić niż w sklepie stacjonarnym

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Dodatki do wnętrz

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli chodzi o dodatki do wnętrz na pewno trochę zieleni nie zaszkodzi a w tym pomoże oferta sklep.green-designers/pl/kategoria/trawy-ozdobne U nich zakupisz rośliny które wyglądają jak żywe i mają tą zaletę że nie trzeba o nie dbać. Mi bardzo podoba się trawa pampasowa sztuczna i palmy.

ODPOWIEDZ