Awatar użytkownika
Automaniak
Posty: 10
Rejestracja: pt lut 02, 2024 10:48 pm

Gotowy projekt domu

Post autor: Automaniak »

Stoję przed ekscytującym wyzwaniem, jakim jest budowa własnego domu. Na tym etapie najważniejszym zadaniem jest znalezienie idealnego projektu, który spełni wszystkie moje oczekiwania. Znalazłem stronę https://www.pro-arte.pl/projekty-domow , która oferuje szeroki wybór gotowych projektów domów i zastanawiam się, czy ktoś z Was ma doświadczenie z korzystania z tej platformy. Czy projekty dostępne na Pro-Arte.pl spełniły Wasze oczekiwania pod względem estetyki, funkcjonalności i łatwości adaptacji do indywidualnych potrzeb? Jak oceniacie jakość oferowanych projektów oraz poziom obsługi klienta?
Różnica pomiędzy niemożliwym a możliwym leży w determinacji człowieka.

bebefa
Posty: 216
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Gotowy projekt domu

Post autor: bebefa »

Cześć, czy to prawda, że korpus pompy hydroforowej może nam pomóc w rozwiązaniach budowy domu samowystarczalnego? W ogóle to nie wiem, czy wiecie, ale mi to poszło i dlatego właśnie nad tym się głowię. Może akurat uda mi się to dobrać odpowiednio…

Bonia
Posty: 614
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:54 pm

Re: Gotowy projekt domu

Post autor: Bonia »

Jeżeli ktoś potrzebuje ogarnąć ujęcie własne wody to polecam pompy skrzydełkowe warszawa. Z uwagi na koszty wody z wodociągu, ale tez na brak możliwości w wielu przypadkach podpięcia się do nitki pompy do wody warszawa zdadzą egzamin zarówno w studniach głębinowych jak i tych podskórnych.

Bonia
Posty: 614
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:54 pm

Re: Gotowy projekt domu

Post autor: Bonia »

Koło domu, przy ciekawie zagospodarowanej altance czy studni fajnie prezentują się meble ogrodowe z palet. Każdy kto zastanawia się, palety jak wykorzystać to ma już pomysł.

AleksandraP
Posty: 127
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Re: Gotowy projekt domu

Post autor: AleksandraP »

a decydował się ktoś na budowę domu w technologii szkieletowej? Ja coraz częściej zastanawiam się nad takim rozwiązaniem https://domymax.pl/pietrowe/ :)

ODPOWIEDZ