Awatar użytkownika
Awiae56
Posty: 73
Rejestracja: wt sie 20, 2019 7:11 pm

Jaką halę rolniczą wybrać?

Post autor: Awiae56 »

Jak w temacie - poszukuję dobrych jakościowo hal rolniczych. Jesteście może w stanie mi coś zasugerować w tym obszarze tematycznym? Ja się na ten moment zastanawiam, czy na przykład oferta https://www.kobexstal.pl/pl/hale-rolnicze.html będzie warta rozważenia... Co uważacie?
Co myślisz, to tworzysz. Co tworzysz, tym się stajesz. Czym się stajesz, to wyrażasz. Co wyrażasz, tego doświadczasz. Czego doświadczasz, tym jesteś. Czym jesteś, to myślisz. Koło się zamyka.

Awatar użytkownika
dziq
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 20, 2020 8:48 pm

Re: Jaką halę rolniczą wybrać?

Post autor: dziq »

Nie znam żadnego, ale chętnie spojrzę na propozycje innych
Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, żeby być silniejszym niż warunki czasu i życia.

Awatar użytkownika
sonixen
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 20, 2020 10:36 pm

Re: Jaką halę rolniczą wybrać?

Post autor: sonixen »

Nie sądziłem, że jest tyle informacji na ten temat.
To nieszczęście, że tak mały odstęp dzieli czas, gdy jesteśmy zbyt młodzi, od czasu, gdy jesteśmy zbyt starzy.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Jaką halę rolniczą wybrać?

Post autor: bebefa »

No to jest spory problem, ale ja akurat będę podejmować decyzję w sekundę, bo tak naprawdę uda mi się, coś fajnego znaleźć bez przeszukiwania sieci? Nie wydaje mi się, a ja mam już zamówione części do dojarek i nie mogę czekać na miejsce.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Jaką halę rolniczą wybrać?

Post autor: matys »

Widze tu parę rzeczowych wieści to może będziecie w stanie mi odpowiedzieć, jakie opinie ursus ma w Waszym kręgu? Czy warto jest kupować go? Mam na myśli nowsze modele, a na pewno nieużywane. Dlatego należałoby się na tym skupić, odpowiadając mi. To jak to widzicie? Ja się chętnie tego w sumie dowiem.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Jaką halę rolniczą wybrać?

Post autor: bajobaj »

Ja mam murowaną, ale to po ojcu jeszcze. Przeszła rewitalizację i będę jej użytkować. Na razie sprawdzam, jak jak stosować nawozy dolistne , a potem dowiem się, co jeszcze muszę robić, żeby moje gospodarstwo tętniło życiem. Mam nadzieję, że tak będzie.

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Jaką halę rolniczą wybrać?

Post autor: paździoch »

Spora część rolników ma właśnie takie dziedziczone ziemie i budynki. Dobrze że została ona odnowiona. A jakieś maszyny rolnicze ostatnio kupowaliście? Bo w poltechparts/pl/ mają dobre oferty.

czoko752
Posty: 1026
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Jaką halę rolniczą wybrać?

Post autor: czoko752 »

I ja zaczynam wszystkiego się uczyć. Jest to dla mnie ciężka nauka, ale się nie poddaje, ale chyba nie mam ręki ani do kwiatów ani do warzyw i upraw. Na ten moment zebrałam sobie trochę informacji i najistotniejsza według mnie jest ta, która mówi o ochronie warzyw, czyli informacje ze strony ekolia/pl/jakie-chwasty-sa-najczestsze-na-polskich-uprawach-i-jak-z-nimi-walczyc/ .

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Jaką halę rolniczą wybrać?

Post autor: bebefa »

Naprawdę mam wrażenie, że dzisiejszą wskazówką dla nas będzie na pewno to, że dobrze, każdy z nas ma czasem jakieś problemy z finansami i to nie jest wcale złe. Niemniej jednak pod wieloma względami zerkam sobie na to, jakie urządzenia mobilne można mieć i powiem Wam, że u nas największym problemem będzie po prostu sprawdzenie, czy warto i jak powinno się sprawdzić. Co wy na to?

ODPOWIEDZ