pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Nowa kuchnia

Post autor: pyrtek »

jesli chodzi o szklane panele do kuchni to zajrzyj sobie na sklep szkło hartowane łódź - maz znalazl ich jak potrzebowalismy wymienic panele w kuchni :) dobra cenowke maja i jakosc tez profeska

PatkaM
Posty: 46
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:09 pm

Re: Nowa kuchnia

Post autor: PatkaM »

Wszystko trzeba dobrze przemyśleć, co gdzie umiejscowić tak żeby wygodnie poruszać się w kuchni. Ja mam pomysł już na nową kuchnie, ale chce żeby ktoś mi wszystko co do centymetra zaprojektował. Oglądałam już różne sprzęty różnych marek, mam jakieś rozeznanie. Co myślicie o okapach od ciarkodesign/com/ konkretnie to interesuje mnie okap Trio :)

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Nowa kuchnia

Post autor: czoko752 »

W mojej nowej kuchni będę miał meble tutaj gama-sklep/com/pl/planer-kuchni zamówione, w tym planerze od nich zobaczyłem jak konkretne komplety będą wyglądały i dzięki temu udało mi się podjąć decyzję. Polecam wam też zobaczyć bo to jednak lepsze niż tylko sprawdzenie samej oferty.

postzunia
Posty: 64
Rejestracja: wt maja 12, 2020 1:02 pm

Re: Nowa kuchnia

Post autor: postzunia »

Jeżeli chcesz zamawiac nowe meble do kuchni to powinnaś na pewno zwrócic swoją uwagę na stronę jaką jest stolkar/pl/ Znajdziesz tutaj bardzo ciekawe propozycje o nowoczesnym designie i nie tylko, Jak lubisz klasykę to powinna spodobac Ci się Classic Line, ja jednak celuję w serię trend bo się dobrze komponuje z resztą mojego mieszkania.

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Nowa kuchnia

Post autor: wesołek »

W nowej kuchni oczywiście wszystko nam się przyda. I tak jak szperałam w internecie aby znaleźć coś fajnego to trafiłam na pokrywa do patelni grillowej 22 cm i postanowiłam sobie taką pokrywę zakupić. Bo jakiś czas temu dostałam patelnię grillową ale niestety bez pokrywki.

Kobietaewka77
Posty: 26
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:51 pm

Re: Nowa kuchnia

Post autor: Kobietaewka77 »

Moim zdaniem garnki w kuchni, jak i wszelkie używane w kuchni rzeczy trzeba wymieniać co jakiś czas, bo wpływa to na smak jedzenia, a jak wiadomo, wszystko się z czasem niszczy, powłoka się ściera i trafia do tego co jemy, ja ostatnio wymieniałam wszystko, pierwszy raz kupowałam takie rzeczy w sklepie internetowym, ale bardzo dobrze wybrałam, bo trafiłam na fajne rzeczy, i super zestaw garnków, oraz patelni także jestem zadowolona z zakupów.

Kuleszówka
Posty: 21
Rejestracja: wt lut 18, 2020 1:52 am

Re: Nowa kuchnia

Post autor: Kuleszówka »

Nie tylko garnki trzeba wymieniać. Meble i wszystkie urządzenia w kuchni też się zużywają i wychodzą z mody. Wystarczy popatrzeć na nowe projekty kuchni, żeby zrozumieć jak bardzo zmienia się wystrój i funkcjonalność kuchni. Ile razy trzeba zanurkować na koniec dolnej półki stojącej w kącie szafki kuchennej, żeby zrozumieć, że zamiast trudno dostępnych półek mogą być szuflady. O urządzaniu nowoczesnej kuchni pisze autor artykułu twojdom24/pl/funkcjonalna-i-przytulna-kuchnia-projektant-wnetrz-z-krakowa-radzi/

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Nowa kuchnia

Post autor: bajobaj »

Prawdę mówiąc, ja już mam jakiś koncept. Na pewno nie będzie to prosty projekt, ale też należy pamiętać, że dla mnie naprawdę dobrą rzeczą będzie poszukiwanie rzeczy ekskluzywnych. Po prostu, od zawsze tak chciałam i nie zmienię tego. Na szczęście nie brakuje w Comitor comitor/pl okapów, baterii 3w1, czy zlewozmywaków granitowych. Coś uda mi się podziałać.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Nowa kuchnia

Post autor: mrozek »

Jeżeli zależy Wam także na odpowiednim designie lodówki to polecam rzucić okiem na kolorystykę Black Matt od Electrolux. Jest to marka znana od wielu lat, słynie z jakości i wytrzymałości. Do tego ich sprzęty wyglądają bardzo elegancko.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Nowa kuchnia

Post autor: zuzula12 »

Jeśli ktoś z was poszukuje butli gazowej czy zbiorników to według mnie najlepsze oferty mają amerigas opinie 2019 poczytajcie co sądzą na ten temat inni. Wiem że są to pozytywne opinie firma ta ma szeroką gamę produktów i usług. Sprawdźcie to. Polecam.

ODPOWIEDZ