wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Kosmetyki do włosów

Post autor: wesołek »

Siemanko. Skoro mowa o kosmetykach do włosów to zastanawiam się nad tym czy by samej sobie nie pofarbować włosów. Ale zanim podejmę taką decyzję muszę najpierw znaleźć dobra i trwałą farbę do włosów. Więc od razu zaczęłam szukać czegoś w internecie. I tak między innymi znalazłam tę stronę urodyczas/pl/oferty/chlodny-braz-loreal dzięki której szukanie dobrej jakościowo farby nie było tak trudne jakby się wydawało.

Safira
Posty: 48
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:07 pm

Re: Kosmetyki do włosów

Post autor: Safira »

Jeśłi ktoś ma problem z siwiejącymi włosami to warto kupic sobie preparat GR7 gr-7.eu/ świetnie zniweluje nam kolor, po prostu przywraca naturalny kolor włosów, przenikając przez skórę głowy stymulując cebulki. Preparat godny polecenia

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Kosmetyki do włosów

Post autor: zuzula12 »

Mam dla was super stronę trena/pl/farby-trwale/17134-matrix-socolor-beauty-farba-do-wlosow-90ml-00013727.html dzięki tym kosmetykom włosy stają się delikatne piękne. Farby nie powodują alergii są zdrowe dla każdej skóry.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Kosmetyki do włosów

Post autor: mojra »

Jeśli macie problem z wypadaniem włosów, to szczerze wam mówię, że zaden z kosmetyków nie będzie tak skuteczny jak wizyta w trychologia warszawa Lekarz dobierze wam odpowiednie zabiegi, które poprawią kondycję waszych włosów.

NataliaZ4
Posty: 92
Rejestracja: pn lut 01, 2021 1:59 pm

Re: Kosmetyki do włosów

Post autor: NataliaZ4 »

Jeśli szukacie odpowiednich kosmetyków do swojego typu włosów i problemów to polecam zapoznać się z ofertą sklepu helfy/pl/. Znajdziecie tam duży asortyment kosmetyków nie tylko do włosów, ale również do ciała czy twarzy.

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Kosmetyki do włosów

Post autor: wloczykijka »

Przede wszystkim musimy odpowiednio nawilżać nasze włosy, również ważna jest odpowiednia dieta, która pomoże nam doprowadzić je do odpowiedniej kondycji. Dużo informacji na ten temat znalazłam w https://oeparol.pl/jak-mozna-nawilzyc-suche-wlosy/ , moim zdaniem warto wdrożyć te porady w pielęgnację, zobaczycie, że różnica będzie diametralna.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

Mniejsza1999
Posty: 196
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:40 pm

Re: Kosmetyki do włosów

Post autor: Mniejsza1999 »

"Ja do pielęgnacji włosów używam tylko profesjonalnych kosmetyków takich jak chroma id :)

Znalazłam je na stronie sklepu O My Hair! :)

Sprawdźcie sami ofertę, a uwieżcie mi, że jak wypróbujecie tych kosmetyków, to innych już nie będziecie chcieli :)
"

Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: Kosmetyki do włosów

Post autor: Luza »

Pielęgnacja włosów i skóry jest bardzo ważna, bo od tego zależy, czy nasza bariera ochronna jest trwała. Dlatego warto kupić profesjonalne kosmetyki, które poprawią jędrność skóry i ją nawilżą. Różne preparaty ma polska marka Iossi. Oferują kremy przeciwzmarszczkowe, balsamy nawilżające czy serum do twarzy. Preparaty są ekologiczne. Tutaj je kupicie bellita/pl/iossi .

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Kosmetyki do włosów

Post autor: mojra »

Teraz panowie też dbają o siebie, w tym o swoje włosy. Dlatego ze swojej strony chciałabym wam polecić sklep barberski: adamszulcbarber/com/sklep gdzie mają super wybór dobrych jakościowo produktów. Na pewno wybierzecie coś odpowiedniego dla siebie.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Kosmetyki do włosów

Post autor: zuzula12 »

W moim przypadku przed ślubem mojej siostry skorzystałam z usług profesjonalnego salonu fryzjerskiego i kosmetycznego - metamorfoza/com/pl i przyznam Wam, że jestem bardzo zadowolona. Jeżeli jesteście zainteresowani ich usługami to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

ODPOWIEDZ