barttonn44
Posty: 11
Rejestracja: pn lis 02, 2020 6:22 am

Kosmetyki do włosów

Post autor: barttonn44 »

Chciałabym kupić jakieś dobre ale też niedrogie kosmetyki do włosów i mam do was pytanie. Co sądzicie o tych sklep.fryzaw/pl/produkty/kosmetyki-do-wlosow,2,5684 ? Sporo osób wypowiada się pozytywnie na temat produktów z tego sklepu, ale chciałam poznać jeszcze wasze zdanie

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Kosmetyki do włosów

Post autor: majsterka »

Od jakiegoś czasu postawiłam że będe korzystała głownie z kosmetyków naturalnych i teraz zazwyczaj kupuje takie rzeczy tutaj premiere24/pl/13-kosmetyki . Te kosmetyki znacznie lepiej wpływają na moje włosy i cerę. Kiedyś myślałam, że jest to raczej taki wymysł jednak po tym jak zobaczyłam efekt to wiem , że warto.

anya
Posty: 135
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Kosmetyki do włosów

Post autor: anya »

Myślę, że właśnie w takich miejscach, jak to perfumesco/pl/azjatyckie-kosmetyki-do-ciala można znaleźć najlepsze dla siebie oferty. W końcu jest to świetnie rozbudowana drogeria, gdzie można znaleźć produkty wysokiej jakości, znanych mark. Warto zwrócić uwagę na ceny, które nie są też wygórowane. A to też jest ogromny plus.

akacja56
Posty: 30
Rejestracja: pn paź 19, 2020 4:52 pm

Re: Kosmetyki do włosów

Post autor: akacja56 »

Kosmetyki do włosów to swoje, a najwięcej pomagają kuracje do włosów różnorodne. Jak i Kobieta tak i Mężczyzna powinni wybrać się do specjalnego salonu i zadbać o włos. Ja mojemu facetowi ostatnio pokazywałam salon w Toruniu charlesco/pl , który wydaje mi się ideałem dla niego. Coś dla włosów , coś dla brody i ta atmosfera bardzo przyjazna.

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Kosmetyki do włosów

Post autor: majsterka »

Dobrym rozwiazaniem jest też stosowanie dobrego szamponu do włosów by je pielegnować. Zastanawiam sie czy nie kupić takiego sklep.bellita.waw/pl/pl/p/Kerastase-Genesis-Bain-Hydra-Fortifiant-Shampoo-250ml/1539 szamponu by lepiej pielegnować włosy.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Kosmetyki do włosów

Post autor: bajobaj »

Moje włosy to wymagają czegoś więcej, dlatego nie wiem, czy nie pójdę zapytać o jakieś wskazówki specjalisty. Tylko nie wiem, który bezpieczny fryzjer gdańsk jest lepszy? Możecie mi w ogóle wskazać takie miejsca, do których dziś idziecie bez wahania? Chętnie się zapoznam i to sprawdzę. Wiecie, należy dbać o siebie i o zdrowie.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Kosmetyki do włosów

Post autor: bonyard »

Jeśli włosy są osłabione i wypadające z powodów zdrowotnych to na niewiele kosmetyki się zdadzą. Wówczas polecam peruki medyczne perukakrakow/pl/peruki-medyczne/ , które ratują z opresji i nie będzie trzeba martwić się naszymi słabymi wypadającymi włosami

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Kosmetyki do włosów

Post autor: synia »

Odpowiednia pielęgnacja, to podstawa, zwłaszcza gdy nasze włosy są niesforne i się puszą. Trzeba bowiem postawić na sprawdzone sposoby, które pomogą je wygładzić, a dzięki temu będziemy mogli wyglądać wyjątkowo. Prawda jest taka, że puszące się włosy sprawiają kłopoty szczególnie rano, kiedy nie możemy ich okiełznać, a każdy kosmyk żyje własnym życiem. Jest to problematyczne.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Kosmetyki do włosów

Post autor: bajobaj »

Męskie odpowiedniki na pewno znajdziecie tutaj beardman/pl/kategoria/szampony-do-brody . To sklep porządny, z dobrej jakości produktami. Można powiedzieć, że wiele osób tu zagląda, jeśli chce zadbać o swoje włosy, w tym o brodę. Warto wiedzieć, że moda na nie trwa i tak szybko między nami nie zniknie.

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Kosmetyki do włosów

Post autor: paździoch »

Ja sobie wszystko kupuję przez internet w drogerii drogerix/pl/ . Nie tylko kosmetyki, czyli te żele i szampony pod prysznic, ale też środki czystości, a nawet i perfumy. Mają tam wszystko, więc trzeba korzystać.

ODPOWIEDZ