bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: kupno mieszkania

Post autor: bonyard »

Zanim z mężem zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania to sprawdziliśmy wszystkie dostępne ofert w okolicy, zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego. Ostatecznie wybór padł na dewelopera i mieszkanie w domu dwurodzinnym w Smolcu osiedla-sogo/pl/smolec . Przemówiła do nas dobra cena za metr kwadratowy, a także to, że osiedle znajduje się w pobliżu lasu, a ja właśnie marzyłam by mieszkać w pobliżu natury, a nie w betonowym mieście

piotrowska
Posty: 170
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: kupno mieszkania

Post autor: piotrowska »

Fakt, ja też wolę bardziej zielone i spokojniejsze rejony miasta i dlatego wybrałam mieszkanie na osiedlu Poematu w Warszawie, okolica tu jest przepiękna, nawet grzyby w sezonie można tuż obok osiedla zbierać :)

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: kupno mieszkania

Post autor: czoko752 »

Najlepiej jest szukać wśród ofert z rynku pierwotnego. Mieszkania w stanie deweloperskim są w najlepszych cenach. Mi najbardziej spodobały się mieszkania dostępne na tej stronie. Są to mieszkania na osiedlu franciszkańskim w Katowicach. Mają bardzo praktyczny układ, więc warto się na nie zdecydować.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: kupno mieszkania

Post autor: zuzula12 »

Osobom zainteresowanym mieszkaniami w Trójmieście chciałbym polecić stronę hossa.gda/pl/nowe-mieszkania-gdynia , gdzie znajdziecie ofertę wielu róznych mieszkan oraz apartamentów. W razie jakichkolwiek pytań, wszelkie informacje znajdziecie na stronie głównej.

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: kupno mieszkania

Post autor: budowlaniecja »

Ja juz niedługo przechodza na emeryturę i pragnę wrócić w swoje rodzinne strony i kupić mieszkanie w spokojnej okolicy. Siostra polecila mi biuro nieruchomości tu cn-kaczmarek/pl/ To biuro z dużym doświadczeniem i dobrymi opiniami. Mają mieszkania na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Mnie by odpowiadało mieszkanie w oklicy Pszczyny.

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: kupno mieszkania

Post autor: Kreśka »

Najważniejsze to kupować od takich deweloperów jak modehpolmo/pl/ - Którzy nie mają problemow z wypłacalnością i nie robią piramidy. Super mieszkania, w dobrych lokalizacjach, na rynku od wielu lat działa

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: kupno mieszkania

Post autor: Kreśka »

Jak szukałam mieszkania w tym roku to przeglądałem oferty deweloperów i w końcu trafilam na modehpolmo/pl/ Bardzo dobry deweloper, z moim zdaniem świetnymi mieszkaniami

destruction
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:00 pm

Re: kupno mieszkania

Post autor: destruction »

Szukam pewnego sposobu na zainwestowanie moich pieniędzy - moglibyście mi doradzić coś ciekawego? Rozmyślam nad inwestycją w apartamenty inwestycyjne - na stronie condo/pl/ przeczytałem, że można zarobić na tym sporo pieniędzy. W skrócie polega to na tym, że inwestujesz w apartament i zarabiasz część pieniędzy z wynajmu tego apartamentu. Co o tym myślicie?

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: kupno mieszkania

Post autor: sokol »

Ja bym wolała mieszkanie w bloku. Z domem jest mnóstwo roboty. Spodobały mi się obecnie takie nieruchomości chojnice: immobiliachojnice/pl/nieruchomosci/ . Wydaje mi się, że będzie to całkiem trafny wybór.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: kupno mieszkania

Post autor: zuzula12 »

"Jakie macie zdanie na temat obecnych cen nieruchomości w Polsce?



odzież medyczna producent
"

ODPOWIEDZ