Domis3223
Posty: 29
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:16 pm

Re: kupno mieszkania

Post autor: Domis3223 »

Jeśli chcesz kupić mieszkanie, a nie bardzo masz czas na latanie i sprawdzanie ogłoszeń, to warto skorzystać z usług biura nieruchomości, ja korzystałam z biura RE/MAX Gold i mogę polecić.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: kupno mieszkania

Post autor: Bigi12 »

Kupno domu to duży krok naprzód i trzeba go dobrze przemyśleć bo błąd może nas drogo kosztować. Jeśli chcesz kupić mieszkanie lub dom to warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia sprawdzonych biur nieruchomości. Ja osobiście tak robiłem kupując mieszkanie na śląsku poprzez to biuro cn-kaczmarek/pl/ i było to najlepsza decyzja. Przygotowali mi mnóstwo ofert i pomogli w podjęciu decyzji i załatwieniu kredytu. Dzięki nim mam dziś wymarzone mieszkanie i tobie też polecam takie rozwiązanie.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: kupno mieszkania

Post autor: bonyard »

Wszystko zależy jaki rynek nas interesuje. Jeśli pierwotny to najlepiej poczytać opinie o deweloperach i też sprawdzić jakie są ceny przez nich oferowane. Jakbyście szukali czegoś w okolicach Wrocławia to myślę, że to Osiedle przy Lesie osiedla-sogo/pl/smolec jest warte zainteresowania. Piękne, duże mieszkania bezczynszowe położone w pobliżu lasu

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: kupno mieszkania

Post autor: sokol »

Zobaczcie też koniecznie, co w swojej ofercie ma deweloper GALADOM: galadom/pl/ . Deweloper ten prowadzi obecnie cztery inwestycje na terenie Lublina. Moim zdaniem warto pomyśleć poważnie o takiej ofercie.

Safira
Posty: 48
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:07 pm

Re: kupno mieszkania

Post autor: Safira »

Zawsze dobrze jest pomyśleć o tym by wziąć dobry kredyt hipoteczny Pomoże nam w tym dobry doradca finansowy. Wiem bo sama byłam aby mi doradzono, jaki bank będzie dla mnie najbardziej odpowiedni, oni współpracują ze wszystkimi bankami ,więc dla nich to nie jest problem.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: kupno mieszkania

Post autor: synia »

Trzeba dobrze rozejrzeć się na rynku nieruchomości, aby znaleźć mieszkania dopasowane do swoich potrzeb i możliwości finansowych. Każdy z nas ma inny budżet i inne oczekiwania. Na pewno różne ogłoszenia o sprzedaży mieszkania znajdziecie na stronie Pokato. Każdego dnia pojawiają się tam nowe propozycje.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: kupno mieszkania

Post autor: Bakeneko »

Jeżeli szukasz dobrego dewelopera to sprawdź kreatordom/pl . Sprawdzony deweloper...przeze mnie A tak serio, za nim się zdecydowałam to bardzo dobrze go sprawdziłam, bo to poważna decyzja. :) Ciche i spokojne miejsce poza miastem to od nich zielonki residence

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: kupno mieszkania

Post autor: mojra »

To fakt, warto zastanowić się nad zakupem nieruchomości. Mnie w szczegolności interesują apartamenty na sprzedaż. Póki co, przeglądam oferty w różnych miejscach, ale jeśli mam być szczera, to najbardziej skłaniam się ku condo/pl/ Może ktoś z was miał okazję z nimi współpracować?

martynika
Posty: 46
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:02 pm

Re: kupno mieszkania

Post autor: martynika »

Fajne domy na sprzedaż ma miejsce panterainvest/pl/oferty Idealne na zamieszkanie z rodziną, wystarczy sobir przejrzeć od nich oferty i stwierdzić ze jest to rewelacja :)

Kaśka
Posty: 19
Rejestracja: czw lut 20, 2020 2:10 am

Re: kupno mieszkania

Post autor: Kaśka »

"""Ciekawe czy udało Ci się kupić mieszkanie takie jakiego szukałeś? My kupiliśmy parę lat temu mieszkanie z rynku wtórnego. Na początku myśleliśmy, że wprowadzimy tylko niewielkie zmiany a skończyło się na kapitalnym remoncie. Dziś, z pespektywy czasu jesteśmy bardzo zadowoleni, że wtedy spotkaliśmy ludzi z biura projektowego DreamDesign. To oni namówili nas na zmiany. Gdybyśmy chcieli działać małymi krokami mielibyśmy wieczny remont do dziś. Tymczasem mamy bardzo funkcjonalne nowoczesne mieszkanie, choć w nie całkiem nowym bloku. Zobacz jak ciekawe są prjekty DreamDesign dreamdesign.net/pl/portfolio/479-mieszkanie-krakow/



https://dreamdesign.net.pl/wp-content/uploads/2020/03/3-projekt-wnetrza-479-mieszkanie-krakow-salon-z-kuchnia-jadalnia-krzesla-magis-bialy-stol-syfit-beton-podloga-beton-czarna-kuchnia.jpg[/img]
"""

ODPOWIEDZ