piotrowska
Posty: 170
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: kupno mieszkania

Post autor: piotrowska »

W sumie najważniejsze jest to żeby kupić mieszkanie bez stresu i nie martwić się o nierzetelność deweloperów, dlatego najlepiej kupić mieszkanie od Atala bo firma jest na giełdzie, wiec cyklicznie publikuje wszystkie sprawozdania i raporty, a działania firmy na bieżąco śledzi wielu analityków, a to gwarancja bezpieczeństwa. Można więc spokojnie kupić mieszkanie i się nie martwić o losy i wypłacalność dewelopera.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: kupno mieszkania

Post autor: mrozek »

Uważam, że zakup mieszkania to zawsze udana inwestycja. Pieniądze są zainwestowane, a mieszkanie zarabia na siebie poprzez wynajem. Jeśli szukacie takiego mieszkania do kupienia to myślę, że mogą Was zainteresować nowe mieszkania nad zalewem zemborzyckim: diamentowewzgorze.lalak/pl/ .

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: kupno mieszkania

Post autor: pośrednik »

Najlepiej kupować mieszkanie od biura nieruchomości z dużym doświadczeniem i dobrymi opiniami klientów. Takim biurem jest to tu cn-kaczmarek/pl/ Ma dużą ofertę mieszkań na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. A poza tym wszystkie transakcje tego biura są ubezpieczone.

Raksima
Posty: 42
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 12:05 pm

Re: kupno mieszkania

Post autor: Raksima »

Najlepiej zarówno kupować jak i sprzedawać bez pośredników, tu prywatnaoferta/pl/ mój znajomy sprzedał swoje mieszkanie ,bardzo sprawnie wszystko załatwił, dużo ludzi sie zgłosiło, nie dziwne, każdy woli kupić bez pośrednika.

postzunia
Posty: 64
Rejestracja: wt maja 12, 2020 1:02 pm

Re: kupno mieszkania

Post autor: postzunia »

Według mnie najkorzystniej było by kupic mieszkanie od dewelopera, ze względu na szeroki wybór mieszkań. Na stronie na przykład dom-bud/pl/Inwestycje/reduta/ Znajdziesz idealną ofertę na trwającą inwestycję w bardzo ciekawej okolicy. Polecam się rozejrzec ponieważ ceny są bardzo atrakcyjne za m2. Po za tym jest to wysoki standard i niesamowita wygoda.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: kupno mieszkania

Post autor: sokol »

Nam już się znudziło mieszkanie w bloku - ciągle jakieś problemy z sąsiadami… Dlatego chcemy kupić coś większego i poważnie bierzemy pod uwagę takie wille na Wilanowie: alberoinvest/pl/rumiana-house/wille-na-wilanowie/ . W stu procentach spełniają one nasze oczekiwania :)

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: kupno mieszkania

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli szukacie mieszkania dla siebie, to osobiście mogę Wam polecić stronę ekopark/pl/aktualnosci/nowe-mieszkania-salwator-krakow/ . Znajdziecie na niej oferte mieszkan w Krakowie, wiele róznych mieszkan o świetnej lokalizacji.

postzunia
Posty: 64
Rejestracja: wt maja 12, 2020 1:02 pm

Re: kupno mieszkania

Post autor: postzunia »

Jak chcesz kupic mieszkanie i nie martwic się o to czy kupujesz dobry stan czy ruderę która jest tylko ładna, to polecam szukac u deweloperów. Na przykład na stronie jaką jest dom-bud/pl/Inwestycje/ul-meiera-16e/ Znajdziesz bardzo interesującą ofertę na kilkanaście ładnych mieszkań w zupełnie nowej inwestycji. Na pewno warto będzie się tutaj rozejrzec.

Grazka123
Posty: 23
Rejestracja: wt lis 03, 2020 11:13 am

Re: kupno mieszkania

Post autor: Grazka123 »

Z ogromną satysfakcją pochwale się iwnestycją z condo. condohotele .Firma ta oferuje mieszkania inwestycyjne do wynajmu i szuka bardzo interesujące się wnętrza, ciekawe miejsca do życia i pracy – miejsca o wysokim standardzie i nietypowej scenerii , które wspaniale wbijają sie w gusta mieszkańców. Polecam wam gorąco

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: kupno mieszkania

Post autor: mojra »

Decyzja o zakupie mieszkania jest poważną decyzją, więc nie ma co podejmować tutaj pochopnych działań. Znam nie jednych ludzi, którzy kupili mieszkanie w pośpiechu i obecnie żałują swojej decyzji, toczą wojnę z deweloperem. Sporo takich sytuacji się teraz zdarza. Ja wam szczerze mogę polecić asbud/com który swoje inwestycje ma na ternie Warszawy. Wybór jest spory, więc każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, w zależności od preferencji.

ODPOWIEDZ