pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

okulary

Post autor: pośrednik »

Mam zalecone okulary korekcyjne. Jaka marka waszym zdaniem jest obecnie najmodniejsza?

budowlaniecja
Posty: 146
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: okulary

Post autor: budowlaniecja »

Dla manie najlepsza marka to Ray Ban. Zobacz np te okulary korekcyne tu iokulary/pl/product-pol-47874-Okulary-korekcyjne-Ray-Ban-RX-7021-MATTHEW-5498.html Mi bardzo odpowiadają prostokątne kształty oprawek. A okulary są modne i lekkie. No i cena bardzo przyzwoita. Ale w tym sklepie znajdziesz i inne markowe okulary - sprawdź sam.

Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Re: okulary

Post autor: Milena »

Mnie tym razem bardziej interesują męskie okulary przeciwsłoneczne. Tak sobie myślę, aby zamówić jakiś elegancki model tutaj fashionpolska/pl/okulary-przeciwsloneczne-meskie/wyprzedaz . Aż szkoda byłoby nie skorzystać z takich atrakcyjnych cen. Jeszcze nie spotkałam się z obniżką cen nawet do 70%. A Wy byście się zdecydowali na zakup?

PatkaM
Posty: 46
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:09 pm

Re: okulary

Post autor: PatkaM »

Wybierzcie się do optyka, na pewno coś dobierze.

Bigi12
Posty: 302
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: okulary

Post autor: Bigi12 »

Wszystko na temat okularów korekcyjnych jak i przeciwsłonecznych znajdziesz na tej witrynie wokularach/pl/blog/czym-wyrozniaja-sie-okulary-relaksacyjne łącznie z możliwością zakupu online. Dzięki nim będziesz miał odpowiedź na wszelkie pytania dotyczące wzroku jak i okularów i zakupisz to co najlepsze w najniższej cenie.

Dżonko
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: okulary

Post autor: Dżonko »

Podstawa to regularnie badać wzrok -- twojespojrzenie/pl/a/klqr,dlaczego-warto-regularnie-badac-wzrok . Wada wzroku ma to do siebie, że niestety często z wiekiem się pogłębia, więc bardzo ważne jest regularne badanie wzroku. Ja tak średnio co rok, max 1,5 roku badam wzrok, by wszystko skontrolować. Wada niestety minimalnie ale zawsze się pogłębia.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: okulary

Post autor: dolores »

"Bardzo nie lubię nosić okularów, dlatego szukam innego rozwiązania mojego problemu z nadwzrocznością. Na citocare/pl/dok/refrakcyjna-wymiana-soczewki-2 czytałam, że dobrym wyborem w moim przypadku może się okazać zabieg Refrakcyjna wymiana soczewki. Czy słyszeliście coś na ten temat ?"

czoko752
Posty: 1057
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: okulary

Post autor: czoko752 »

Wiele osób ma wadę wzroku, musi nosić jak nie okulary to soczewki kontaktowe. Chyba wszystko zależy od wygody. Wolicie nosić bardziej okulary a może soczewki tu znajdziecie podpowiedź co jest lepsze misyjne/pl/soczewki-czy-okulary-co-lepiej-nosic/ . Może wybierzecie coś idealnego dla siebie.

Remontowa
Posty: 285
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: okulary

Post autor: Remontowa »

Okulary nie muszą być wcale ani nudne, ani brzydkie. Zobaczcie np tutaj: https://optiland.pl/okulary-emporio-armani okulary Armani czyli klasyka sama w sobie. Nie kosztują też jakoś kosmicznie dużo, bowiem porównując je do innych marek - to wręcz są śmieszne pieniądze.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: okulary

Post autor: Bakeneko »

Faktycznie, teraz okulary korekcyjne nie musza być wcale szpecące, a wręcz przeciwnie mogą nadawać klasy :D Ja widziałem coś takiego na https://optyk-klank.pl/chanel/ i myślę, że to super opcja jeśli szukacie czegoś stylowego.

ODPOWIEDZ