piotrtalikos
Posty: 4
Rejestracja: ndz lut 23, 2020 11:52 pm

Porównaj ceny okien

Post autor: piotrtalikos »

Chcecie kupić okna taniej? Nie wychodząc z domu ? Nie chodząc po kilku salonach sprzedaży? Jeśli tak to zerknijcie tutaj - porównaj ceny okien = twoje-okna/com/. Sprawdzisz tu ceny okien u kilku sprzedawców z okolicy. Zobaczcie sami.
PORÓWNAJ CENY OKIEN = http://twoje-okna.com/

Marysia
Posty: 1
Rejestracja: czw kwie 23, 2020 8:35 pm

Re: Porównaj ceny okien

Post autor: Marysia »

Okna to spory wydatek. Więc trzeba wybrać z głową. Ja przed zamówieniem stolarki przeglądałam wiele ofert. Wybór padł na okna PVC marki Drutex. Jestem z nich bardzo zadowolona. Nie popsuły się, nie wypaczyły, nie straciły estetyki. Z czystym sumieniem mogę polecić ich okna innym.

Remontowa
Posty: 288
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Porównaj ceny okien

Post autor: Remontowa »

Ceny okien faktycznie mogą się bardzo różnić. Wszystko zależy od wielkości oraz od parametrów okien. Im okna mają lepsze współczynniki tym sa droższe. Bardzo dobre okna wykonuje firma Ekoplast z Krakowa ekoplast-group/com/pl/ . Okna te produkowane są przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii co sprawia, że są estetyczne i ciepłe. Na stronie Ekoplastu możecie zapoznać się z ofertą okien.

Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Re: Porównaj ceny okien

Post autor: Kasieńka »

Jeżeli chodzi o okna to wydaje mi się, że nie warto oszczędzać. Okna to nie produkt, który zmieniamy co kilka lat lecz są z nami o wiele dłużej. Warto zapoznać się z ofertami. Wiecie, że dzięki odpowiednio dobranym oknom możemy oszczędzać energię? Odpowiada za to współczynnik przenikania ciepła okna, tzw UW okna - im jest ono niższe tym okno jest bardziej energooszczędne . Wejdźcie na stronkę oknainternorm/pl/poradnik/co-to-jest-uw-wspolczynnik-przenikania-ciepla-okien tutaj jest to dokładnie opisane ;)

mrozek
Posty: 279
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Porównaj ceny okien

Post autor: mrozek »

Warto też rzucić okiem na okna z montażem warszawa: medrus/pl/montaz/. Miałam przyjemność skorzystać z usług tej firmy i przyznam, że był to bardzo dobry wybór. Jestem bardzo zadowolona z okien PCV, które mam od nich.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Porównaj ceny okien

Post autor: bajobaj »

A wiecie, że to jest dobry pomysł? Właściwie to ja już patrzyłam ile kosztują profile veka sl 82 amokna/pl/profile-pvc/veka-82 , ale nie mam jeszcze pomysłu na oszklenie, bo wiem przecież, że może być różne. No nie wiem, może mi to ktoś z forum wyjaśnić? Jak to wygląda co i gdzie?

Aldona
Posty: 49
Rejestracja: wt lut 04, 2020 10:59 am

Re: Porównaj ceny okien

Post autor: Aldona »

Warto o takie okna dbać. Wiadomo jednak że niektórych sytuacji nie da się przewidzieć. Nasze okna mogą się rozszczelnić i wyregulować za sprawą wielu czynników, na co nie mamy wpływu. Możemy mieć jednak wpływ na ich dalszy żywot :D Nie trzeba od razu wyrzucać takich okien - wystarczy pomoc odpowiednich fachowców dla których naprawa okien warszawa praga południe to codzienność. Firma Serwis Meteo jest tutaj godna polecenia- warto się z nimi skontaktować w razie potrzeby.

czoko752
Posty: 1059
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Porównaj ceny okien

Post autor: czoko752 »

Jeśli chodzi o okna i ich wybór to mam dla was ciekawy artykuł okna.waw/pl/poradnik/jakie-okna-wybrac-plastikowe-drewniane-czy-aluminiowe na temat tego jakie okna wybrać do siebie do domu. Okna plastikowe są najtańsze, ale nie trzymają ciepła tak dobrze jak drewniane. Jednym z rozwiązań są też okna drewniane z nakładką aluminiową, chroni ona drewno.

mojra
Posty: 653
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Porównaj ceny okien

Post autor: mojra »

Ja dzisiaj trafiłam na okna z house-studio/pl i chyba skorzystam z oferty firmy. Ktoś z was zamawiał tam okna? Z tego co wiem produkują nowoczesne okna najwyższej jakości. Ceny okien są bardzo przystępne.

Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Re: Porównaj ceny okien

Post autor: Milena »

Dla mnie nie jest aż tak ważna cena jak jakość. Jednak dowiedziałam się ostatnio, że okna konin są w bardzo przyzwoitej cenie i w dodatku świetne jakościowo. Akurat potrzebujemy kilka na poddaszu, więc przydadzą się nam ich usługi. Oprócz okien można również zlecić firmie zamontowanie rolet i specjalnych pokryć dachowych.

ODPOWIEDZ