bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Klimatyzacja Warszawa

Post autor: bebefa »

Szukam klimatyzacji w Warszawie. Możecie mi coś polecić?

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Klimatyzacja Warszawa

Post autor: matys »

Ten temat nie jest łatwy, ze względu na to, że na wielu fachowców-amatorów można wpaść. I wtedy pieniądze są wydane, nie ma kto klimatyzacji serwisować i koniec. Dlatego też dobra klimatyzacja do domu w Warszawie klimawent-warszawa/pl/klimatyzacja-warszawa/ to podstawa. Słyszałam od znajomych, że firma Bakbud ma stosowne rozwiązania, które będą się sprawdzały i na pewno w razie problemów, macie od nich pełne wsparcie serwisowe. Może powinnaś do nich napisać?

morowiec
Posty: 48
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:04 pm

Re: Klimatyzacja Warszawa

Post autor: morowiec »

my zainwestowalismy przed latem w montaż klimatyzacji... Było to niezwykle konieczne zwłaszcza dlatego ze mamy takie upalne lata... wiec zainwestowałam w tego typu usługe klimatim/pl/montaz-klimatyzacji/

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Klimatyzacja Warszawa

Post autor: Kreśka »

Moim zdaniem to teraz podstawa w domu. U nas klimatyzacja Katowice się sprawdza i bardzo dobrą firmę znaleźliśmy - airclean/pl/oferta/montaz-klimatyzacji-katowice/ Wszystko perfekcyjnie zrobione, porządnie i w dobrej cenie

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Klimatyzacja Warszawa

Post autor: milena49 »

Firmy nie polecę, ale mogę polecić ciekawy portal o klimatyzacji - Klimatyzacja/pl. Znajdziesz tam wiele pomocnych artykułów. Ostatnio wpadł mi na przykład artykuł na temat czynników do klimatyzacja. Powiem szczerze, że nie miałam świadomości tego, jak ważne jest, by zastosowany czynnik chłodniczy był ekologiczny i zgodny z wymaganymi normami.

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Klimatyzacja Warszawa

Post autor: majsterka »

Znam sprawdzoną firmę, która zajmuję się instalacjami ogrzewania a mianowicie jkprojekt/pl/ogrzewanie.html W ich ofercie znajdują się kotłownie gazowe i olejowe, węzły i pompy ciepła, ogrzewania nadmuchowe oraz instalacje solarne.

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Klimatyzacja Warszawa

Post autor: wąż »

Jeśli już decydujesz się na klimatyzację, zadbaj o to, aby była wyposażona w rekuperator. Na rynku nie brakuje firm, które specjalizują się w ich sprzedaży i montażu. Ze swojej strony mogę polecić firmę Klimabud - z pomocą rekuperatora możesz zmniejszyć zużycie ciepła... Ale to już firma ci wszystko wyjaśni ;)

AsiaS
Posty: 50
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:08 am

Re: Klimatyzacja Warszawa

Post autor: AsiaS »

Jeśli chcecie zamontować klimatyzację w swoim domu to mogę polecić czystyklimat/pl/151-klimatyzatory-hitachi, gdzie znajdziecie duży wybór różnych urządzeń, w tym oczywiście klimatyzatorów. Z pewnością coś wybierzecie do swojego domu.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Klimatyzacja Warszawa

Post autor: grażynka011 »

Właśnie ja niedawno zdecydowałam się na serwis klimatyzacji warszawa bielany . Mieliśmy problemy z klimatyzacją, ale firma bardzo fachowo podeszła do całej sprawy. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Klimatyzacja Warszawa

Post autor: matys »

Nie bardzo wiem, jak Wam poradzić, bo mi bardziej pasują klimatyzatory Rzeszów . Wiem, że w razie czego rozsyłają na całą Polskę i może się okazać, że to będzie o wiele łatwiej dostępne, a kto wie, może i tańsze. Wiecie, że Warszawa jest najdroższym miastem naszego kraju. Dlatego szukałabym z zewnątrz, nawet z dostawą.

ODPOWIEDZ