atss
Posty: 24
Rejestracja: czw sie 27, 2020 7:17 am

Zabezpieczenie budowy domu

Post autor: atss »

Witam jak zabezpieczyliście budowę chodzi mi o ukrytą kamerę np taka leśna na drzewie ktoś korzystał ,może inaczej

Lenta
Posty: 26
Rejestracja: śr sie 26, 2020 11:26 am

Re: Zabezpieczenie budowy domu

Post autor: Lenta »

"""Najlepiej poszukać na allegro kamery z którą można połączyć się na każdym urządzeniu. Wystarczy tylko wgrać aplikację. Kamerą można sterować np. z telefonu (włączać światło, alarm, patrzeć co się aktualnie dzieje lub cofać do sytuacji sprzed miesiąca). I fajnie jakby posiadała podsłuch oprócz różnych trybów obrazu. Nie są drogie a naprawdę u mnie się sprawdzają.



No i polecam skontaktować się z ubezpieczycielem, tak aby ubezpieczyć budowę w tu. Dobre warunki ma Compensa compensa/pl/ Na stronie jest kontakt.
"""

Monika
Posty: 385
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Zabezpieczenie budowy domu

Post autor: Monika »

Jeśli szukacie różnych porad i wskazówek dotyczących właśnie budowy domu i kwestii z tym związanych, to polecam zajrzeć na bloga budowlanego mgprojekt/com/pl/blog/budowa-domu/. Jest tam sporo interesujących artykułów właśnie o takiej tematyce ;) Na pewno Was to zainteresuje ;)

mrozek
Posty: 279
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Zabezpieczenie budowy domu

Post autor: mrozek »

Myślę, że przydać Ci się może na przykład kamera bullet dahua. Na stronie b2b.dts-system/pl/ znajdziesz wszystkie informacje na ten temat. Uważam, że odpowiedni monitoring jest bardzo ważny.

sokol
Posty: 264
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Zabezpieczenie budowy domu

Post autor: sokol »

My mamy w domu alarm i nie wyobrażam sobie żeby było inaczej. Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Zdecydowaliśmy się na instalacje alarmowe Wrocław Klaumar Elektro: elektryk-wroclaw/pl/instalacje-alarmowe/ i polecamy właśnie ten wybór.

zuzula12
Posty: 1628
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Zabezpieczenie budowy domu

Post autor: zuzula12 »

Jeśli myślicie o monitoringu to koniecznie zobaczcie na stronę ivel/pl/ oni oferują zestawy monitoringowe same najlepsze sprzęty i urządzenia. Mają też sprzęty osobno nie w zestawach. Mają kamery, rejestratory, czujniki. Fajne są oferty. Sprawdźcie.

Bigi12
Posty: 302
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Zabezpieczenie budowy domu

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli budujesz dom to logiczne że trzeba zabezpieczyć miejsce prac budowlanych. Najlepiej jak skorzystasz z oferty tej firmy drogowe/com/pl/kontakt-f-1.html ktra dostarcza znaki drogowe, pachołki, taśmy ostrzegawcze czy siatki budowlane. Dzięki nim za nieduże pieniądze odpowiednio zabezpieczysz budowę.

czoko752
Posty: 1057
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Zabezpieczenie budowy domu

Post autor: czoko752 »

No całe szczęście obecnie mamy bardzo szeroki wybór rodzajów ogrodzenia, ale też materiałów, z których może być wykonane. To daje właścicielom gospodarstw domowych całkiem dużą swobodę co do wyboru. Ja jednak polecam zdecydować się na coś z oferty dostępnej pod adresem plotex.net/pl/bramy-i-furtki/ . Możesz tutaj nie tylko liczyć na dobrą cenę i jakość kupowanych produktów. Firma oferuje bezpłatny pomiar, projekt 3d i 2d oraz profesjonalny i sprawny montaż ogrodzenia.

mojra
Posty: 652
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Zabezpieczenie budowy domu

Post autor: mojra »

Też zdecydowałam się na zakup kamery do domu ze względu na bezpieczeństwo. Z polecenia kupiłam ten model ivel/pl/p20767,kamera-bezprzewodowa-wifi-full-hd-ezviz-c3tn.html i powiem wam, że naprawdę jest super. Sprawdza się bez zarzutu.

hadzik
Posty: 90
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

Re: Zabezpieczenie budowy domu

Post autor: hadzik »

Monitoring czy system alarmowy wydaje się być najlepszym sposobem na to, by taka budowę zabezpieczyć. Tylko teraz nasuwa się pytanie gdzie znalezc firmę oferującą takie usługi ? Chodzi mi konkretnie o Warszawę. Kojarzycie może sklep MMA Tech z Bemowa na ulicy Powstańców Śląskich 124? Warto do nich podjechać ?

ODPOWIEDZ