morowiec

elewacja i ogrodzenie

Post autor: morowiec »

Ja własnie kończę odnawianie domu z zewnątrz bo elewacja była już w fatalnym stanie. W sumie przez lata nic nie było robione więc nie ma co się dziwić. Dodatkowo zastanawiam się nad ogrodzeniem od dreved/pl/ macie jakies doswiadczenie ?

Monika

Re: elewacja i ogrodzenie

Post autor: Monika »

A co byście powiedzieli na ogrodzenie gabionowe wokół Waszego domu? Ja ostatnio czytałam o takich ogrodzeniach na blogu mgprojekt/com/pl/blog/budowa-domu/ i wszystko wskazuje na to, że jest to całkiem dobre rozwiązanie. Czy ktoś z Was ma już takie ogrodzenie wokół posesji?

emiliakozak

Post autor: emiliakozak »

Elewacja to bardzo ważna sprawa, szczególnie pod względem wizualnym. Jeśli nie macie pomysłów na to w jaki sposób ozdobić zewnętrzną stronę waszego domu to koniecznie zajrzyjcie na stronę wmb/pl/pl/blog-s-7/ozdoby-elewacji-budynku-5-pomyslow-n-310 , gdzie znajdziecie bardzo ciekawe inspiracje na elewację. Być może dzięki temu artykułowi znajdziecie rozwiązanie idealne dla waszego domu.

zuzula12

Post autor: zuzula12 »

Co myślicie o ogrodzeniach tymczasowych budowlanych? Widziałam ofertę na stronie wynajem ogrodzeń tymczasowych to tutaj możecie wszystko załatwić z pewnością wykonania profesjonalnej usługi. Zamówicie i zapłacicie za wybrane tymczasowe ogrodzenie a firma ta dostarczy go wam przeciągu 48 godzin. Poczytajcie na stronie całą ich ofertę. Moim zdaniem jest naprawdę atrakcyjna.

ODPOWIEDZ