mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: elewacja i ogrodzenie

Post autor: mojra »

Widzę, że zastanawiacie się nad bramą. Pamiętajcie też o tym, aby kupić porządną bramę garażową. Najlepiej od razu z napędem, do lepszego użytkowania i wygody :) Z tego co wiem, to wiele osób chwali sobie produkty marki Novoferm/pl Zostawiam wam namiar, gdybyście byli zainteresowani.

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: elewacja i ogrodzenie

Post autor: Dżonko »

Jeśli myślicie o elewacji to koniecznie zapoznajcie się z informacjami na tej stronie - naelewacje/pl/ . Mi bardzo podoba się sztukateria elewacyjna. Myślę, że każdemu zwolennikowi eleganckich i klasycznych domu taka sztukateria zewnętrzna się spodoba.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: elewacja i ogrodzenie

Post autor: zuzula12 »

Jeśli chodzi o ogrodzenie to może zobaczcie sobie na stronę ogrodzenia ażurowe ta firma ma ciekawą ofertę na różnego rodzaju ogrodzenia. Wynajmują je za naprawdę atrakcyjne ceny. Zobaczcie koniecznie i zapoznacie się z całą ich ofertę.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: elewacja i ogrodzenie

Post autor: grażynka011 »

Niedawno właśnie nawiązałam współpracę z bardzo dobrą firmą, która oferuje Dojazd na czyszczenie elewacji . Jeżeli chodzi o czyszczenie elewacji to spisali się po prostu na medal, także współpraca z tą firmą okazała się naprawdę dobra

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: elewacja i ogrodzenie

Post autor: czoko752 »

Wybierając ogrodzenie warto pamiętać nie tylko o tym, że powinno być solidne i przede wszystkim dobrze pełnić swoje funkcje, ale też o tym aby pasowało do domu. Na stronie: plotex.net/pl/ogrodzenia/ogrodzenia-kute/ jest oferta od producenta ogrodzeń. Nigdzie nie znajdziesz tak atrakcyjnych cen jak tutaj. Firma dodatkowo oferuje profesjonalny montaż, wizualizację 2D i 3D, a do tego bezpłatny pomiar. Jeśli chcesz, możesz przyjrzeć się realizacjom firmy, które są dostępne na ich stronie.

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: elewacja i ogrodzenie

Post autor: dolores »

Co myślicie o sztukaterii elewacyjnej ? Znalazłam ciekawą ofertą na decorgzymsy/pl/ i myślę nad takimi dekoracjami swojego domu :) Widziałam takie dekoracje w kilku domach i bardzo mi się to podoba :)

Remontowa
Posty: 276
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: elewacja i ogrodzenie

Post autor: Remontowa »

Mi się osobiście sztukateria nie podoba, ale to kwestia gustu. Jeśli lubicie styl industrialny to może Was zaciekawić elewacja wykonana z efektem stali Cortenowskiej. Taki efekt można uzyskać dzięki dekoracyjnej farbie bbhomedecor/pl/sklep/farby-dekoracyjne/89-farba-dekoracyjna-klondike-corten-valpaint-cena.html klondike corten valpaint .Farba ta jest bardzo wytrzymała i sprawdza się w zastosowaniu na zewnątrz budynku. Na stronie sklepu znajdziecie także krótki instruktaż, jak nakładać farbę by uzyskać pożądany efekt.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: elewacja i ogrodzenie

Post autor: mrozek »

Myślę, że możesz także wziąć pod uwagę elementy wykonane ze stali. Rzuć okiem na to, co w ofercie ma hurtownia stali i wyrobów hutniczych Warszawa PROFI-STAL: profi-stal/pl/ . Wybór jest całkiem duży.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: elewacja i ogrodzenie

Post autor: emiliakozak »

Myślę, że nad ogrodzeniem warto się zastanowić, gdyż jest to bardzo ważny element wyposażenia każdego domu bądź firmy. Na stronie ogrodzeniepanelowe/pl/ możecie dowiedzieć się czym są ogrodzenia panelowe i co wchodzi w skład ich ceny. Co ważne w porównaniu do innych rodzajów ogrodzenia stosując panele można zaoszczędzić sporo pieniędzy. Będziecie zadowoleni.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: elewacja i ogrodzenie

Post autor: czoko752 »

Bardzo chciałabym mieć ogrodzenie panelowe, ale przeraża mnie, jaki będzie jego koszt, ze względu na to, że ceny stali stale rosną. Dlatego muszę wejść na stronę eurofance/pl/blog/ile-kosztuje-ogrodzenie-panelowe-jaka-jest-cena-ogrodzenia-panelowego-z-montazem/ i przeczytać sobie o wszystkich kosztach wraz z montażem takiego ogrodzenia.

ODPOWIEDZ