wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

odzież robocza

Post autor: wesołek »

Hej. Poszukuję dobrego i sprawdzonego sklepu z odzieżą roboczą, gdyż muszę kupić nową odzież dla wszystkich pracowników. Sklep w którym do tej pory kupowaliśmy już nie działa dlatego też teraz muszę znaleźć inny sklep. I tak szukając w internecie trafiłam na ofertę tego sklepu bhp-gabi/pl/k1,odziez-robocza.html który dysponuje dobrej jakości odzieżą roboczą. Myślę,że jednak przerzucę się na zamawianie przez internet

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: odzież robocza

Post autor: majsterka »

Do każdej branży taka odzież jest odpowiednio dostosowana. Dlatego jak już szuaksz czegoś konkretnego , to wydaje mi się że tutaj net-bear/pl/odziez-robocza, na pewno uda Ci się znaleźć potrzebną odzież roboczą. Musisz ją dostosować do tego co aktualnie masz.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: odzież robocza

Post autor: Bigi12 »

Jak dbasz o BHP w firmie to na pewno będziesz chciał wiedzieć gdzie zamówić najlepsze szkolenia z tego zakresu i przy okazji wykonać przegląd gaśnic. Najlepiej wtedy udać się tutaj firebhpsecurity/pl/ bo mają nie tylko najlepszy zakres szkoleń ale także najniższe ceny jak za tą jakość usług. Polecam się zapoznać i skorzystać jeśli zajdzie potrzeba.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: odzież robocza

Post autor: milena49 »

Macie rację. Odzież robocza w wielu branżach to must have. Nie tylko są wygodne, ale także funkcjonalne. Mogą np. poprawiać bezpieczeństwo pracy. Dlatego warto się w nią zaopatrzyć. Są dobre sklepy z takim asortymentem. Na przykład w sklepie Beta24/pl sprawdźcie. Jest u nich w czym wybierać. Wysoka jakość, znane marki, a także wiele promocji. Tutaj beta24/pl/promocja-q1.html popatrzcie. Myślę, że znajdziecie odzież dla siebie.

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: odzież robocza

Post autor: paździoch »

Odzież robocza to jedno ale równie istotny elementem będzie tutaj przerodzenie solidnego szkolenia BHP, świadomość pracowników z panujących zagrożeń musi być na najwyższym poziomie. Dlatego warto zainwestować w sprawdzoną firmę, która sie tego podejmie. Jedną z takich pewnych firm na pewno będą oni inzynieriabhp/pl maja ogromne doświadczenie w temacie BHP i na pewno można im zaufać.

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: odzież robocza

Post autor: Kreśka »

Ja na pewno mogę pochwalić i polecić firmę u której regularnie zamawiamy obuwie ochronne tychy jatex-bhp/pl/kategorie-produktow/buty-ochronne/ Bardzo dobra jakościowo i cenowo. A na tym wszystkim przecież zależy

PatkaM
Posty: 46
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:09 pm

Re: odzież robocza

Post autor: PatkaM »

Kupicie wszystko online, ja tak załatwiałam właśnie kwestie odzieży roboczej do mojej firmy. Też wydaje mi się, że tak łatwiej liczyć na dobre ceny:) Takie rzeczy są obowiązkowe jeżeli chodzi o przepisy w wielu firmach, nie tylko w przemyśle, w budowlane i na to jako właściciele firm musicie się przygotować. Ja sporo dowiedziałam się na ten temat z portalbhp/pl/ teraz jestem o wiele mądrzejsza.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: odzież robocza

Post autor: bebefa »

Również i w tej kwestii jestem bezradna. Miałam 2 sklepy, gdzie w razie czego mogłam takie zakupy robić, ale pierwszy o tyle podrożał, że już się nie opłaca, a drugi nie wytrzymał presji i musiał się zamknąć. Stąd też podniesienie cen u tego 1 sprzedawcy. Stąd zaczęłam się rozglądać po sieci. W końcu natrafiłam na odpowiedni sklep. Na pewno też taki agregat gaśniczy kupię w podobnym sklepie ppoż z sieci.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: odzież robocza

Post autor: emiliakozak »

Jeśli poszukujecie dobrej jakości odzieży roboczej to zajrzyjcie na sklepbhpippoz/pl , gdyż firma posiada szeroki wybór produktów idealnie nadających się do ochrony podczas pracy. Oferowane produkty spełniają wszelkie normy dotyczące ochrony przeciwpożarowej i mogą być stosowane przez wiele lat w najróżniejszych pomieszczeniach. Co ważne wszystkie modele wyróżniają się wytrzymałością i trwałością, więc będzie to inwestycja na bardzo długi czas.

grażynka011
Posty: 1109
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: odzież robocza

Post autor: grażynka011 »

Moim zdaniem najkorzystniejszą ofertę jednak posiada bhptechnik/pl/ . Tutaj właśnie regularnie zamawiamy odzież jak i obuwie robocze, które doskonale chroni i jest bardzo wygodne. Tutaj wybór jest duży, więc z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego

ODPOWIEDZ