Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 470
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Fundamenty

Post autor: galaretek »

Znacie jakąś sprawdzoną firmę od kładzenia fundamentów?
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

Betka89
Posty: 49
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:16 pm

Re: Fundamenty

Post autor: Betka89 »

Też niedługo będę potrzebowała sprawdzonej ekipy bo ruszamy z budową domu. Najpierw oczywiście musimy zakupić projekt domu, ale widziałam, że akurat MGProjekt oferuje ten projekt domu - mgprojekt/com/pl/dom-na-debowej 10% taniej niż standardowa oferta. Myślę, że warto skorzystać, bo przy tak dużych kosztach na pewno każda oszczędność jest bardzo cenna.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Fundamenty

Post autor: Monika »

A co będzie Waszym zdaniem lepsze pod ogrodzenie - fundamenty czy podmurówka betonowa? Słyszałam, że podmurówka wychodzi dużo taniej. Firma ogrodzenia-betonowe.mazury/pl/, która działa w takich miastach jak Ełk, Suwałki, Giżycko, Gołdap, Olecko, Kętrzyn, Węgorzewo, Augustów czy też Mikołajki, taką podmurówkę betonową właśnie oferuje. Jak sądzicie, warto ją u nich zamówić?

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Fundamenty

Post autor: matys »

"""Właśnie miałam napisać o firmie MG Projekt, ale to może nie będę tu Wam przytaczać linku do strony, tylko zostawię namiar na tę spółkę tu:

MG Domy Sp. z o. o.

Ulica: Uczniowska 13

03-112 Warszawa

NIP: 5242882006

REGON: 382648156

Adres e-mail: mgprojekt@mgprojekt/com/pl

Telefon kontaktowy: 600 392 884

W zależności od tego, jak wolicie, możecie się różnie z firmą kontaktować, albo zamówić bezpłatny katalog.
"""

Awatar użytkownika
Soki
Posty: 95
Rejestracja: wt sie 06, 2019 7:11 pm

Re: Fundamenty

Post autor: Soki »

Ja polecam spojrzeć również na https://parati.com.pl/plyta-fundamentowa/ Mają naprawdę dobry i sprawdzony system :)
Nie można nikogo przymuszać do miłości, tak samo jak nie można nikomu miłości zakazać.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Fundamenty

Post autor: mrozek »

Na pewno trzeba będzie też wykopać otwory pod fundamenty. Najlepiej więc zgłosić się do takiej firmy jak Warszawski Kopacz - wynajem i usługi koparką Warszawa: warszawskikopacz/pl/ .

Marzena21
Posty: 25
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:35 pm

Re: Fundamenty

Post autor: Marzena21 »

Skoro ciekawi Cię właśnie ów problem to pamiętaj, że znam stronę, gdzie możesz odczytać o wiele więcej wyjątkowo wartościowych treści na ten temat. Polecam jak tylko znajdziesz czas dlatego, że naprawdę warto według mnie - pomelac/pl/ .

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Fundamenty

Post autor: zuzula12 »

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem chciałbym polecić stronę, na której znajdziecie firmę zajmującą się wynajmem ogrodzenia tymczasowe warszawa oraz ogrodzeń budowlanych. Warto korzystać z pomocy specjalistów, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Fundamenty

Post autor: Monika »

A czy ktoś z Was szuka może właśnie niedrogich materiałów do budowy fundamentów? Jeśli tak, to polecam zajrzeć na stronę strefabudowy/com/pl/strefa-fundamentu. Jak widać mają tam naprawdę szeroki wybór takich właśnie produktów, więc na pewno uda Wam się coś tam wybrać ;)

ODPOWIEDZ