atss
Posty: 24
Rejestracja: czw sie 27, 2020 7:17 am

Potrzebuję pożyczki

Post autor: atss »

Witam potrzebuje od 500 do 1000 ale nigdzie nie mogę dostać bo mam zadłużenie w big żeby big uregulować potrzebuje 12tys chciałbym to spłacić ale też potrzebuje na to kredyt a jak to bym spłacił potrzebuje kredyt ok 300tys na kupno mieszkania

Lenta
Posty: 26
Rejestracja: śr sie 26, 2020 11:26 am

Re: Potrzebuję pożyczki

Post autor: Lenta »

"""Do mieszkania będziesz potrzebował wkładu własnego o wiele większego niż Twoje aktualne zadłużenie, a żeby dostać na nie kredyt będziesz musiał ten swój bik i big mocno poprawić i to potrwa lata.

Skup się teraz lepiej na spłacie zobowiązań i postaraj się nie brać żadnej dodatkowej kasy, bo ta pętla będzie trwała w nieskończoność i nie doczekasz ani spłaty, ani mieszkania. Zrób rachunek sumienia skąd wzięły się długi, poszukaj dodatkowej pracy, spróbuj wnioskować o ugody - w końcu się uda.

Na tej stronie natomiast znajdziesz więcej informacji o pożyczkach.
"""

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Potrzebuję pożyczki

Post autor: bajobaj »

Skoro tak, to nie rób żadnych pochopnych ruchów, a spróbuj tutaj silesiafinanse/pl/ekspert-finansowy-jaworzno . Moim zdaniem to najbezpieczniejszych sposobów na to, żeby zaciągnąć pożyczkę. Można po prostu poszukać czegoś, co będzie dla nas fiansowo odpowiednie. Może warto to sprawdzić konieczne?

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Potrzebuję pożyczki

Post autor: Bigi12 »

W takiej sytuacji bank ci nie pomoże i skreśli już na wejściu wobec czego radzę ci skorzystać z innych rozwiązań. Mianowicie wykorzystaj możliwości jakie dają pożyczki społecznościowe monebay/pl/pozyczka-spolecznosciowa bo dzięki nim możesz uzyskać finansowanie nawet mają wpisy w KRD i słaby scoring BIK. Na pewno w ten sposób rozwiążesz swoje problemy finansowe.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Potrzebuję pożyczki

Post autor: bonyard »

Co ja mogę doradzić to aby zawsze analizować swojego możliwości spłaty. Ja niestety mocno się zadłużyłam, za dużo chwilówek nabrałam i teraz potrzebna mi jest konsolidacja chwilówek bo nie daję rady spłacać

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Potrzebuję pożyczki

Post autor: zuzula12 »

Czy są tutaj osoby, które mają w planach wzięcie pożyczki pozabankowej lub są zainteresowane tematem kryptowalut? Ze swojej strony mogę Wam polecić bardzo interesujący portal - ibrok/pl/kanga-exchange-opinie/ , gdzie znajdziecie liczne porady w tym temacie oraz genialny ranking pożyczek online oraz giełd kryptowalutowych.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Potrzebuję pożyczki

Post autor: milena49 »

Teraz ofert pożyczkowych jest sporo. I każdy znajdzie coś dla siebie. Są nawet pożyczki, które nie wymagają np. umowy o pracę. Wystarczy, że pożyczkobiorca otrzymuje jakieś świadczenia. Takie pożyczki na świadczenia udzielane są na dowolny cel. Szybko i łatwo, bo online. Tu taniopozyczam/pl/pozyczka-na-swiadczenia ciekaw oferta takich pożyczek. Można dowiedzieć się więcej.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Potrzebuję pożyczki

Post autor: grażynka011 »

Przede wszystkim warto też sprawdzić informacje takie jak popyt a podaż . Ogólnie dostępnych jest tutaj dużo ciekawostek

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Potrzebuję pożyczki

Post autor: czoko752 »

Jeśli potrzebujesz jakiś konkretnych propozycji odnośnie pożyczek bez BIK i KRD, to koniecznie zainteresuj się tym, co może zaproponować strona https://concash.pl/pozyczki-bez-bik-i-krd . Myślę, że ich propozycje będą dla Was najlepszą propozycją, więc śmiało sprawdzajcie i skorzystajcie.

ODPOWIEDZ