Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 470
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Studnia głębionowa

Post autor: galaretek »

Hej, tak jak w temacie. Szukam firmy, która zajmuje się takimi pracami jak studnie głębionowe. Możecie coś polecić? Korzystaliście już z takich usług? Zastanawiam się nad tym wykonawcą https://www.geofizyka.pl/pl/uslugi/uslu ... ologiczne/ . Znalazłem tą stronę wczoraj grzebiąc w internecie. Mają oni całkiem pozytywne opinie i wyglądają na specjalistów w swojej branży. Jak myślicie, warto się na nich zdecydować? Dajcie znać.
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Studnia głębionowa

Post autor: bajobaj »

Też o tym myślę od jakiegoś czasu i nawet w sieci przeglądam akcesoria do pomp głębinowych i same pompy, żeby wiedzieć, jakie są ewentualne koszty tego wszystkiego. No, ale jak na razie nie wiem też, czy u nas będzie na to miejsce, dlatego to jest takie naprawdę duże gdybanie. Zobaczymy, co przyniesie los. Może akurat się wszystko uda.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Studnia głębionowa

Post autor: bebefa »

Jeśli mowa o wyposażeniu takiej studni, to ja myślę, że warto tu dambat/pl/ poszukać też. To nasz polski producent, swoją drogą bardzo dobry. Możecie poszukać w sieci opinie o nim. Na pewno nie zawiedzie was jakość jego ulepszonych pomp. Wystarczy odpalić sobie ich katalog dostępny na stronie i zobaczycie, jak to będzie wyglądać.

mojra
Posty: 650
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Studnia głębionowa

Post autor: mojra »

Z czego najlepiej zbudować taką studnię? Czytam różne opinie i najbardziej skłaniam się betonowej studni. Nawet w ofercie sienkiewicz/com/pl/ udało mi się znaleźć takie prefabrykaty, które by mnie interesowały. Mimo wszystko, chciałabym poznać wasze zdanie.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Studnia głębionowa

Post autor: matys »

Temat, ja widać po ilości wypowiedzi, często był podejmowany, dlatego ja również coś mogę w tym względzie powiedzieć. U nas będzie również wkopana pompa głębinowa i uważam, że powinniście na tym nie oszczędzać. Dobry fachowiec nie tylko dobrze ją przygotuje, ale i sprawi, że będziecie mieli odpowiednie ciśnienie. Moim zdaniem to kluczowe.

ODPOWIEDZ