atss
Posty: 8
Rejestracja: czw sie 27, 2020 7:17 am

Kredyt na budowę domu

Post autor: atss »

Staramy się obecnie z żoną o kredyt na budowę domu. Mamy działkę 4000 m2. Bank odmówił nam udzielenia kredytu z uwagi na to, ze ponoć działka jest za duzao.
Czy rzeczywiśćie mogło do czegoś takiego dojść?

Lenta
Posty: 8
Rejestracja: śr sie 26, 2020 11:26 am

Re: Kredyt na budowę domu

Post autor: Lenta »

Chodzi o to że podobno działki do 3000 M2 da traktowane jako budowlane. Nam w kilku bankach to samo powiedziano, ale z drugiej strony wiem ze znajomym się udało ogarnąć kredyt na tak dużą działkę, więc chyba trzeba szukać lub indywidualnie z każdym bankiem dogadywać. Ewentualnie skonsultować się z innym doradcą od kredytów hipotecznych. Zobaczycie co Wam powie.
Pozwolę sobie tutaj dać namiary na dobrego doradcę https://lodzkiekspert.pl/kredyty/kredyt-hipoteczny/ Porozmawiajcie z nim.

zuzula12
Posty: 218
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Kredyt na budowę domu

Post autor: zuzula12 »

Taki kredyt na budowę domu to Kredyt Hipoteczny teraz jest naprawdę wiele ciekawych ofert także się zainteresujcie. Na tej stronie jest też wiele informacji które dotyczą takich kredytów oraz jest też możliwość przeanalizowania, porównania i objaśnienia szczegółów ofert bankowych oraz umów kredytowych z osobą profesjonalną czyli doradcą kredytowym.

bebefa
Posty: 76
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Kredyt na budowę domu

Post autor: bebefa »

No to jest coś, ale mi się wydaje, że nie powinniśmy sami kombinować, a jednocześnie po prostu poprosić o pomoc kogoś odpowiedniego. I w tym zakresie na przykład ta https://venus-and-mars.com/doradca-kredytowy-warszawa/ porada może Wam się na coś przydać. To pośrednik bardzo dobry, który będzie się sugerował Waszymi odczuciami i zapotrzebowaniem.

ODPOWIEDZ