majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

urodziny dziecka

Post autor: majsterka »

Moja córka chodzi do szkoły i w niedługim czasie będę organizować dla niej urodziny ale zastanawiam się nad tym w jaki sposób je zorganizować bo już wykorzystałam kilka pomysłow z urodzinydzieciaka/pl/ , bo pokazują mi tam fajne miejsca i możliwości. Wy jak organizujecie dzieciom urodziny?

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: urodziny dziecka

Post autor: Monika »

Na urodziny dziecka na pewno przyda się do pompowania balonów hel Sklep internetowy Happenings/pl oferuje takie butle z helem w niewygórowanych cenach, więc polecam tam zajrzeć :)

burza
Posty: 61
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:40 pm

Re: urodziny dziecka

Post autor: burza »

Ja na szczęście już nie musze organizować urodzin syna jest w takim wieku że wybiera sobie sam gdzie z kolegami chce iść. Mnie jedynie zostaje co zamówić mu na prezent. Ostatnio zainteresowały go książki autora taniaksiazka/pl/autor/andrzej-sapkowski który wydał wiedźmin. Więc kupię mu jedną z jego propozycji i na pewno bardzo mu się spodoba.

budowlaniecja
Posty: 145
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: urodziny dziecka

Post autor: budowlaniecja »

Ja dla mojej córki często kupuję w prezencie ładną lalkę czy maskotkę. Ale też coś co działa dobrze na jej rozwój. A ostatnio trafiłem na bardzo dobrą książeczkę tu bee/pl/lego-iconic-kolorowanka-z-naklejkami_p1359197.html Kolorowanka z naklejkami - pokolorowanie czarno-białych rysunków jest doskonałym ćwiczeniem spostrzegawczości. A też wspomaga motorykę małych rączek.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: urodziny dziecka

Post autor: sokol »

A może impreza przebierana? Dzieci uwielbiają tego typu przyjęcia. Bardzo oryginalnym strojem jest na przykład sukienka anny: hopki/pl/30-sukienki-anny. Myślę, że każda dziewczynka poczułaby się w niej jak księżniczka.

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: urodziny dziecka

Post autor: pośrednik »

Moja córka ma urodziny w styczniu. A że panuje koronawirus, to o przyjęciu w wiekszym gronie trzeba zapomnieć. Postanowiłem spełnić jej życzenie i dać w prezencie okulary przeciwsłoneczne znanej marki. Wybrałem te eyewear24.net/product-pol-35914-Okulary-Przeciwsloneczne-Vogue-Kids-Vj-2001-27827B.html Okulary lekkie z tworzywa sztucznego z ładnym kształtem oprawki - kocie oko. Mam nadzieję że będzie zadowolona.

martynika
Posty: 46
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:02 pm

Re: urodziny dziecka

Post autor: martynika »

Jak szukacie odpowiedniego lokalu to ja od siebie polecam pokojezimnawoda/pl/imprezy-okolicznosciowe-grodzisk-mazowiecki/ sa rewelacyjni organizują imprezy genialnie a do tego naprawde jest fajnie :) i miła obsługa

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: urodziny dziecka

Post autor: zuzula12 »

Gdybyście organizowali chrzest dla dziecka to wszystko co potrzebne znajdziecie na stronie sakramento/pl/ to sklep internetowy bardzo bogato wyposażony. Znajdziecie tam wszystko co potrzebne na chrzciny ale też na komunię. Dla chłopca i la dziewczynki. Ubranka, wianki, ozdoby dekoracje. Polecam ten sklep bardzo serdecznie.

ODPOWIEDZ