deborah
Posty: 582
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:59 am

Wycena nieruchomości

Post autor: deborah »

Wycena nieruchomości Jastrzębie Zdrój - jaką firmę polecacie? Planuję sprzedać dom i chciałabym znać jego wartość.

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Wycena nieruchomości

Post autor: mojra »

Zerknij na ofertę: skup mieszkań Kraków - powinna cię zainteresować, w szczególności że jest to szeroko cenione biuro nieruchomości, które skupuje zarówno mieszkania jak i domy. Wedlug mnie, oferują bardzo dobre ceny i nie zaniżają wartości.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Wycena nieruchomości

Post autor: zuzula12 »

Jaką macie opinie na temat inwestowania w nieruchomości? Posiadam sporo nieruchomości i w moim przypadku korzystam z usług spółki - KUBIMEX zarządca nieruchomości , która zajmuje się zarządzaniem i administracją nieruchomościami. Moim zdaniem są to najlepsi specjaliści w swojej branży, dlatego polecam ich zainteresowanym.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Wycena nieruchomości

Post autor: bajobaj »

Nie rozumiem, jak to można kupować nieruchomości bez jakiegokolwiek sprawdzenia, czy nauki. Ja na przykład zorientowanie mam bardzo małe, dlatego przy szukaniu lokalu, pomyślę o czymś takim jak BIURO NIERUCHOMOŚCI PORTMAN portman/com/pl/ . Mam wrażenie, że lepszego w Otwocku nie znajdę, a jeśli mi i z kredytem pomogą, to bym bardziej będzie dobrze.

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Wycena nieruchomości

Post autor: czoko752 »

Wiem, że w przypadku nieruchomości może pojawić się mnóstwo problemów. W takich sytuacjach warto skontaktować się z firmą GRB Nieruchomości, która ma duże doświadczenie i dobre opinie. Na ich stronie znalazłem artykuł: "komornik zajął mieszkanie co robić". Dowiedziałem się z niego wielu istotnych dla mnie informacji.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Wycena nieruchomości

Post autor: pyrtek »

Ja zeby sie w takie drobnostki i szczegoly nie bawic to wole skorzystac z oferty novafinances/pl/ na projekty deweloperskie. Mozna nabyc np udzialy w jednym z projekow z wysoka rentownoscia i cieszyc sie pewnym zyskiem

ODPOWIEDZ