RobertOsm
Posty: 20
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:09 am

Budowanie i projektowanie

Post autor: RobertOsm »

Czy ktoś obecnie planuje budowę budynku biurowego, czy hali przemysłowej? Jeśli tak to zdecydowanie mogę zachęcić do zapoznania się z ofertą https://www.building4you.pl/. Kompleksowo zajmują się całym procesem budowlanym związanym z realizacją projektów.

bebefa
Posty: 76
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Budowanie i projektowanie

Post autor: bebefa »

W sumie z tym projektowaniem to ja wam powiem, że nie mam problemu. Gorzej z budowaniem, ale to mam nadzieję, że ten https://www.mgprojekt.com.pl/ambitny-2 rysunek nie będzie problematyczny. Ba, mi bardzo zależy na tym, żeby jednak sobie to wszystko szybko i ładnie ogarnąć.

evie
Posty: 46
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: Budowanie i projektowanie

Post autor: evie »

jaka hala magazynowa bedzie lepsza? murowana czy stalowa? https://www.gaj-stal.com/hala-stalowa-czy-murowana.html ma ktos z was doswiadczenie w tym zakresie? rozwazam i jedno i drugie

Luza
Posty: 28
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: Budowanie i projektowanie

Post autor: Luza »

Czasami lepiej kupić działkę z budynkiem, bo taka jest znacznie tańsza. Wystarczy tylko wyburzyć dom i można postawić coś nowego. Profesjonalnymi wyburzeniami zajmuje się firma http://pg-wyburzenia.pl/ . Mają na koncie wiele takich realizacji. Wiadomo, że takie prace musi wykonać fachowa firma, żeby nikomu nic się nie stało w trakcie robót.

zuzula12
Posty: 218
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Budowanie i projektowanie

Post autor: zuzula12 »

Zastanawiasz się nad wymianą rodzaju ogrzewania? Polecam Wam frezowanie pod ogrzewanie podłogowe , ogrzewanie podłogowe wydaje się dobrym rozwiązaniem. Jest tańsze i efektywniejsze od grzejnika. Sam proces montażu jest bardzo szybki, przeszedł sprawnie bez żadnych komplikacji. Polecam.

ODPOWIEDZ