Monika
Posty: 386
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Budowanie i projektowanie

Post autor: Monika »

Do budowy domu na pewno będą Wam potrzebne różnego rodzaju materiały budowlane. My zamawialiśmy je przez internet. Osobiście uważam że tak jest najszybciej i najwygodniej. Skorzystaliśmy z oferty sklepu internetowego strefabudowy/com/pl/ i byliśmy bardzo zadowoleni. Jak widać ceny wcale nie są tam wysokie, a wybór jest bardzo szeroki.

bebefa
Posty: 216
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Budowanie i projektowanie

Post autor: bebefa »

Czy jest jakaś firma, która zajmuje się i zaprojektowaniem domu i budową? Chciałabym tylko wybrać wygląd domu, coś w tym stylu mgprojekt/com/pl/hiacynt-wariant-b i czekać na gotowe. Po prostu nie mam czasu, żeby o tym myśleć. Wolałabym też również, aby ta firma zamówiła i zamontowała takie meble jakie są w projekcie, żebym mogła wejść i od razu mieszkać. Dodam, że jestem z Poznania i to stąd poszukuję ekipę.

zuzula12
Posty: 1646
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Budowanie i projektowanie

Post autor: zuzula12 »

Chciałabym wam polecić sklep ekodomdg.sklep/pl/produkty/scianki-dzialowe-i-sufity-gipsowe,2,5681 macie u nich naprawdę szeroki asortyment i materiały budowlane najlepszej jakości. Sprawdźcie i wybierzcie produkty z kategorii która was teraz interesuje. Ja u nich zamawiałam już wiele materiałów budowlanych.

mojra
Posty: 661
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Budowanie i projektowanie

Post autor: mojra »

Nie wiem czy udało wam się już znaleźć namiar na firmę, która zajmuje się aranżacją wnętrz, czy jeszcze nie, ale jak coś to ja od siebie mogę wam polecić innerium/pl/ Są dokładni, rzetelni i słuchają potrzeb swoim klientów. Cieszę się, że mam możliwość mieszkania w domu, zaprojektowanym przez tę firmę.

milena49
Posty: 194
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Budowanie i projektowanie

Post autor: milena49 »

Coraz więcej osób sięga obecnie po budownictwo modułowe. Takie budynki mają wiele zalet. Czas budowy jest stosunkowo krótki. Koszt dużo niższy niż w przypadku tradycyjnych budynków. Domy są w pełni funkcjonalne i energooszczędne. Tu mjproject.tech/ macie firmę, która wykonuje takie budynki. Kompleksowo - są producentem i wykonawcą. Domy mogą powstać wg gotowych projektów lub takich na zamówienie. Pełna dowolność.

mrozek
Posty: 279
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Budowanie i projektowanie

Post autor: mrozek »

Warto też wiedzieć, gdzie szukać inspiracji wnętrzarskich. Ja od siebie mogę polecić ten blog: zpasjadownetrz/pl . Znajdziecie tam bardzo ciekawe artykuły.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Budowanie i projektowanie

Post autor: erica »

Pytanie też - co chcecie budować? A także z jakich materiałów? Jakbyście chcieli się dowiedzieć co nieco na temat bloczków betonowych itp. To możecie zerknąć sobie na stronę betblok/pl/Elki-betonowe-czy-bloki-modulowe-.html - zauważyłam, że jest tam sporo przydatnych informacji w tym zakresie.

czoko752
Posty: 1063
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Budowanie i projektowanie

Post autor: czoko752 »

Gdzie kupujecie materiały budowlane kartuzy do budowy Waszego domu? Czy korzystacie z jakiś popularnych firm? A może macie w swojej okolicy jakieś sprawdzone miejsca? Chętnie dowiem się, gdzie można kupić takie materiały dobrej jakości.

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Budowanie i projektowanie

Post autor: erica »

Potrzebna nam jest taśma kalenicowa trzystumilimetrowa i wyobraźcie sobie, że w sklepach stacjonarnych owszem są wszystkie inne wymiary tylko nie ten jeden konkretnie nas interesujący. Dobrze, że w sieci trafiłam na kiosk-express/pl/akcesoria-dachowe/kalenica/tasmy-kalenicowe i tam mogę zamówić odpowiednią taśmę.

NataliaZ4
Posty: 92
Rejestracja: pn lut 01, 2021 1:59 pm

Re: Budowanie i projektowanie

Post autor: NataliaZ4 »

Jeżeli szukacie sklepu z akcesoriami meblowymi to zerknijcie na ofertę zamieszczoną na stronie ekorex/pl/sruby-wkrety-meblowe. Można tam znaleźć wszystko co jest potrzebne w stolarstwie :)

ODPOWIEDZ