karol3222
Posty: 1060
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

Rozwiązania IT dla firm

Post autor: karol3222 »

Od bardzo dawna korzystam z erp warszawa i jestem z tego powodu bardzo zadowolony. Z tej oferty naprawdę warto teraz skorzystać.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Rozwiązania IT dla firm

Post autor: zuzula12 »

"Stały rozwój firmy jest bardzo ważny, dlatego warto inwestować w nowoczesne rozwiązania.



terminal płatniczy kasa fiskalna
"

Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Re: Rozwiązania IT dla firm

Post autor: wloczykijka »

Tu https://www.vebo.pl/pdf-editor macie całe mnóstwo sprawdzonych rozwiązań w tym zakresie. Sam regularnie korzystam z tej witryny i często robię tam zakupy. Lubię mieć aktualne oprogramowanie, które jest jak najbardziej przydatne we własnej firmie. Zdecydowanie ułatwia to niektóre sprawy. Musicie to sprawdzić sami.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Rozwiązania IT dla firm

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli chcesz wdrażać nowoczesne rozwiązania w swojej firmie to postaw na odpowiednio dobrane systemy ERP jak i inne rozwiązania w postaci analizy danych i sztucznej inteligencji. Najlepiej takie zadania wykona i należycie wdroży firma bpxglobal/com/ która ma masę udanych wdrożeń. Dzięki nim będziesz mieć idealnie dobrany system który usprawni działanie firmy jak i zbierze masę przydatnych informacji potrzebnych w procesach decyzyjnych.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Rozwiązania IT dla firm

Post autor: bebefa »

Cześć, możemy porozmawiać o takich rozwiązaniach pod kwestią ochrony danych osobowych? Rozporządzenie zostało zmienione i ja, chcąc dziś założyć biznes, muszę przemyśleć, co będę chciała robić i dlaczego. Może wy jednak mi powiecie, kto usługi rodo świadczy i mnie nie zawiedzie? Sama jednak nie dam z tym wszystkim sobie rady.

piotrowska
Posty: 170
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Rozwiązania IT dla firm

Post autor: piotrowska »

W każdej firmie przydaje się też szybki internet i telefonia z odpowiednio dedykowana na potrzeby firm, my korzystamy z oferty inea biznes i to najbardziej optymalne rozwiązanie na rynku na jakie trafiliśmy

postzunia
Posty: 64
Rejestracja: wt maja 12, 2020 1:02 pm

Re: Rozwiązania IT dla firm

Post autor: postzunia »

Teraz nowoczesna technologia jest bardzo ważna w rozwoju firm i naszych działalności. Warto czytać portal itwiz gdzie są tematyczne artykuły i można sporo dla siebie wyciągnąć. Mówi się że kto się nie rozwija to się zwija i coś w tym jest. Teraz trzeba cały czas śledzić trendy.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Rozwiązania IT dla firm

Post autor: grażynka011 »

A może warto też postawić na dobry system oscbr/pl/ ? Dzięki niemu można o wiele sprawniej współpracować z klientami, okazał się dla mnie mega ułatwieniem

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Rozwiązania IT dla firm

Post autor: czoko752 »

Skoro rozmawiamy o nowoczesnych rozwiązaniach, to warto również wspomnieć czym jest Robotic Process Automation. Jest to to proces automatyzacji tego, co wcześniej ludzie musieli wykonywać manualnie. Można przeczytać na ten temat na wielu blogach. Również w tym artykule https://www.aurainweb.pl/robotic-proces ... esz-co-to/

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Rozwiązania IT dla firm

Post autor: Monika »

A czy wiecie, co to jest data center? Czy ktoś z Was korzysta z takiego rozwiązania w swojej firmie? Ja ostatnio zauważyłam to w ofercie firmy Inea. Podobno data center pozwala między innymi na kolokację, korzystanie z chmury, backup danych, backup w chmurze oraz najróżniejsze rozwiązania projektowe

ODPOWIEDZ