dert
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:53 pm

Re: Wykończenie pod klucz - czy warto

Post autor: dert »

To żeby kupić nowe mieszkanie od dewelopera to tak. Ale co do wykończenia to już woleliśmy z żoną sami wszystko po swojemu zrobić. Pracy dużo, ale też przyjemność jakby nie patrzeć. Mieszkanie w Warszawie kupowaliśmy, to był udany zakup od sprawdzonego dewelopera. Do tego też mamy dobrego zarządcę Per modum. A to też ważne kto się zajmuje sprawami mieszkaniowymi. Ten zarządca to ma wieloletnie doświadczenie, solidna firma.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Wykończenie pod klucz - czy warto

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli planujecie remont w Waszych wnętrzach to chciałbym Wam polecić sklep internetowy z płytkami - plytki24/pl/blog/35-jakie-plytki-wybrac-na-balkon-porady-i-inspiracje . Znajdziecie u nich najróżniejsze wzory od renomowanych producentów.

piotrowska
Posty: 170
Rejestracja: pt lut 12, 2021 1:24 pm

Re: Wykończenie pod klucz - czy warto

Post autor: piotrowska »

Myślę że warto kupować mieszkania z wykończeniem bo wtedy już nie musisz się tym zajmować we własnym zakresie. Można takie mieszkania kupić między innymi od dewelopera Atal. Ja też wybieram taką opcję bo kupiłam mieszkanie na osiedlu Poematu.

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: Wykończenie pod klucz - czy warto

Post autor: evie »

na pewno warto tez w domui zaiwnestowac w monitoring, to sie zawsze przydaje, lanberg ma fajne zestawiki kamer

AleksandraP
Posty: 119
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Re: Wykończenie pod klucz - czy warto

Post autor: AleksandraP »

Moim zdaniem warto, a w tym celu polecam zapoznać się z ofertą moovininteriors/pl/, gdzie wykonują realizacje związane z wykończeniem wnętrz. Dbają o każdy szczegół, a mieszkanie jest zawsze wykończone profesjonalnie :)

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Wykończenie pod klucz - czy warto

Post autor: czoko752 »

Mam nowe mieszkanie i nie ukrywam, że bardzo chciałabym też pięknie zaaranżować również balkon, ale jak na razie nie mam na to żadnego pomysłu. Myślę, że można zerknąć sobie w tym celu na stronie jarmark24/pl/balkonowy-relaks-przygotuj-swoj-balkon-do-sezonu/ . Wiele ciekawych wskazówek, z których ja osobiście na pewno sobie skorzystam.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Wykończenie pod klucz - czy warto

Post autor: grażynka011 »

A co myślicie o projekcie mgprojekt/com/pl/willa-parkowa-6-modern-b ? Powiem wam, że on jednak najbardziej przypadł mi do gustu. Właśnie prawdopodobnie skorzystamy z tego projektu, a wam się on podoba?

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Wykończenie pod klucz - czy warto

Post autor: milka »

My kupiliśmy niedawno mieszkanie na wynajem i teraz żałuję, że nie dopytałam sąsiadów o zarządcę. podobno jest nieciekawie... Eh... no zobaczymy. Może uda się na zebraniach przegłosować zmianę na firmę Fadrowski, bo wiem, ze wielu mieszkańców narzeka na obecnego zarządcę. O Fadrowskim słyszałam wiele pozytywnych opinii i widziałam ich ofertę na stronię. Rzetelna, doświadczona firma.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Wykończenie pod klucz - czy warto

Post autor: mojra »

Czy decydując się na wykończenie mieszkania pod klucz, powinnam potem skorzystać z ekspertyzy budowlanej? Mam już namiar na firmę https://www.mpexpertbud.pl/ która jest szeroko polecana. Zależy mi na tym, aby poznać wasze zdanie na ten temat, bo ja niestety na budowictwie się nie znam.

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Wykończenie pod klucz - czy warto

Post autor: Dżonko »

Właściwie od dłuższego czasu nie przeprowadzałem żadnych zmian w wystroju wnętrz, więc teraz to idealna chwila, aby odświeżyć ściany. Co do rodzaju farby, waham się między akrylowa farba lateksowa. Która lepsza? Jakie Wy macie doświadczenie w malowaniu? Dodam, że jestem laikiem :D No i jakie akcesoria będą mi potrzebne?

ODPOWIEDZ