RobertOsm
Posty: 61
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:09 am

Ogrzewanie pompami ciepła Varme

Post autor: RobertOsm »

Witajcie. Jeśli szukacie rozwiązania na ekologiczne ogrzewanie to polecam zapoznać się z ofertą pomp ciepła Varme, to polska marka, która do produkcji swoich urządzeń wykorzystuje najlepsze podzespoły, aby zapewnić klientom wysokiej jakości rozwiązania. Na varme.tech/ możecie znaleźć od nich urządzenia o różnym typie.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Ogrzewanie pompami ciepła Varme

Post autor: bajobaj »

Taka pompa zamiast pieca okej, ale jeśli chcecie mieć kaloryfery i normalne przyłącze, to i taka dambat/pl/pobierz.html pompa wam się przyda. Ona bardzo ładnie pomoże wam ogólnie w rozprowadzeniu ciepła. Można powiedzieć, że polecam wam jedynie nowe elementy, które od klientów na gwarancję nie wracają. To dobre modele.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Ogrzewanie pompami ciepła Varme

Post autor: zuzula12 »

Według mnie dobrym rozwiązaniem jest też ogrzewanie gazowe. Poczytajcie sobie o tym na stronie amerigas opinie 2019 tutaj są informacje o instalacjach gazowych i o takich rozwiązaniach. Firma amerigas oferuje butle i zbiorniki z gazem płynnym bo jest na rynku dostawcą gazu.

PatkaM
Posty: 46
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:09 pm

Re: Ogrzewanie pompami ciepła Varme

Post autor: PatkaM »

Dużo za, mało przeciw. Nie wiem jak akurat te pompy ciepła, ale generalnie inwestycja w pompę ciepła do domu to bardzo dobry pomysł, ja się do tego przekonałam. Ważne jest też to żeby znaleźć dobrą firmę, która będzie w stanie wszystkim się w tym temacie dla was zająć. Jest to ekologiczne rozwiązanie na ogrzewanie, więc może i uda się wam otrzymać dofinansowanie. Ja wybrałam tak firmę z okolic Erco Łódź. Do mnie możecie się zgłosić nie tylko po pompy ciepła, również i po klimatyzacje i wentylacje mechaniczną.

ODPOWIEDZ