majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Remont dachu

Post autor: majsterka »

"""Przy remoncie dachu warto sprawdzić jaki jest stan więźby dachowej. Kiedyś wiązary były wykonywane w zupełnie innej technologii więc przez lata mogą ulec osłabieniu czy nawet zniszczeniu. Jeśli zdecydujesz się na wymianę więźby polecam wybrać wiązary w technologii płytek kolczastych wpwinvest/pl/realizacje/wiezba-dachowa,2

. To nowoczesne wiązary, które nie wymagają podpór ani słupów, dzięki czemu można na nie kłaść każdy rodzaj pokrycia dachowego. Ich koszt jest też sporo niższy niż tradycyjnej więźby
"""

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Remont dachu

Post autor: tonga »

jak mieszkasz w Warszawie lub okolicach to łap namiar na firmę ROPE EXPERT. Oni zajmują się pracami na wysokościach a w zakresie ich usług znajduje się też profesjonalna renowacja dachów ( mycie, malowanie itd). Dogodne terminy, korzystne ceny, bezproblemowy kontakt.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Remont dachu

Post autor: Monika »

A skoro już o dachach tutaj mowa, to czy mieliście może kiedyś do czynienia z firmą mgdachy/pl/? My szukamy właśnie sprawdzonej firmy, która założy dach w naszym domu. Ta działa już od wielu lat na rynku, więc pomyśleliśmy, ze to będzie dobry wybór... a Wy jak sądzicie?

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Remont dachu

Post autor: zuzula12 »

"Mnie też to czeka. Teraz szukam tematów z tym związanych by poczytać o tym jak w ogóle się do tego zabrać i jak to zorganizować





___________________________

wzmacnianie posadzek
"

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Remont dachu

Post autor: mojra »

W moim domu niestety też był konieczny remont dachu. Cięzko było mi znaleźć odpowiednią firmę do tego remontu i myślałam, że sami z mężem będziemy działać w tym kierunku. Na szczęście dostaliśmy namiar na proforyou.co.uk/ i zaufaliśmy im w 100%. Doświadczona i znająca się na temacie ekipa.

ODPOWIEDZ