majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Pomysł na prezent

Post autor: majsterka »

Ja jestem właśnie na etapie szukania prezentu dla żony. Myślę że może jakąś biżuterie fajnie by było jej kupić. Podobno coś takiego spodoba się każdej kobiecie. A dawno nic w tym stylu jej nie kupowałem. Poradźcie mi czy np. srebrny naszyjnik z jakimś kamieniem byłby ok? Bo znalazłem taką strone ankabizuteria/pl/6-kolczyki i wydaje mi sie że ładnie to tam wygląda ale jakby jakaś kobieta chciała zerknąć i mi pomóc wybrać coś sensownego to będę mega wdzięczny. Nie jestem najlepszy w takich prezentach a chciałbym sprawić jej przyjemność.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Pomysł na prezent

Post autor: zuzula12 »

Długo szukałem odpowiedniego prezentu dla mojej żony, ponieważ chciałem jej dać coś wyjątkowego. Mój dobry znajomy polecił mi sklep obagstore/pl/ , w którym mogłem skonfigurować i zakupić torebke, zegarek lub torbe.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Pomysł na prezent

Post autor: bajobaj »

W sumie nie mam pewności, co można kupić, a co jest ogólnie nieciekawe. Jednak mam świadomość, że często w sieci można znaleźć coś ciekawego, ale moim zdaniem nie ma to coś takiego jak szukanie i tu, i tu. Często się kupuje dekoracje, a jednak wydaje mi się, że skoro tak, to sklep jula warszawa stoi dla was otworem. Nie jest to może jedyny dobry sklep, ale tu warto zajrzeć.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Pomysł na prezent

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli chodzi o prezent na parapetówkę to polecam skorzystać z oferty sklepu Nie Tylko Firanki. Dostaniesz tam fajne zasłony welurowe nietylkofiranki/pl/294-zaslony-welurowe które sprawdzą się zwłaszcza w salonach których okna wychodzą na południe i zachód gdzie jest największe nasłonecznienie. Wejdź i przejrzyj oraz zamów odpowiednie zasłony a także firanki, koce, narzuty czy tkaniny bo też są dostępne.

ODPOWIEDZ