bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Remont biura Warszawa

Post autor: bonyard »

Powierzchnia biurowa jest wymagająca i trzeba szczególną uwagę na podłogę zwrócić, by wykładzina była wysokiej jakości i się nie ścierała. Inaczej musimy liczyć się z tym, że co chwilę trzeba będzie remont robić. z mojej strony tę warszawską firmę polecam wykladziny-warszawa/pl/ , ma najlepsze rozwiązania

Kuleszówka
Posty: 21
Rejestracja: wt lut 18, 2020 1:52 am

Re: Remont biura Warszawa

Post autor: Kuleszówka »

"""Nowo urządzane biuro powinno zapewniać pracownikom, ale też klientom możliwość spokojnego porozmawiania o ofercie, domówić szczegóły większego kontraktu. Nawet jeśli nie jest to openspace to przygotowanie oddzielnych, niedużych stanowisk wymaga postawienia dźwiękoszczelnej przegrody. Takie przegrody mogą nawet być elementem wystroju biura. Ciekawe propozycje takich rozwiązań znalazłam w NonameOffice nonameoffice/pl/produkt/panele-akustyczne/bejot-alberi-scianki-akustyczne/



https://nonameoffice.pl/wp-content/uploads/2019/11/02_scianka_dzialowa_bejot_alberi_free.jpg[/img]
"""

Kuleszówka
Posty: 21
Rejestracja: wt lut 18, 2020 1:52 am

Re: Remont biura Warszawa

Post autor: Kuleszówka »

Nowo urządzane biuro powinno zapewniać pracownikom, ale też klientom możliwość spokojnego porozmawiania o ofercie, domówić szczegóły większego kontraktu. Nawet jeśli nie jest to openspace to przygotowanie oddzielnych, niedużych stanowisk wymaga postawienia dźwiękoszczelnej przegrody. Takie przegrody mogą nawet być elementem wystroju biura. Ciekawe propozycje takich rozwiązań znalazłam w NonameOffice nonameoffice/pl/produkt/panele-akustyczne/bejot-alberi-scianki-akustyczne/

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Remont biura Warszawa

Post autor: zuzula12 »

Jakiś czas temu przeniosłem swoje biuro do nowego budynku i skorzystałem z oferty firmy remonty warszawa . Doskonale wykonali swoją pracę, nie było żadnych problemów, nowe biuro prezentuje sie fantastycznie.

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Remont biura Warszawa

Post autor: majsterka »

Podczas remontu biura możesz wprowadzić jakieś nowe, ciekawe rozwiązania. Zastanawiałeś się kiedys nad przesuwną ścianą? Bo według mnie w biurach to najlepsze rozwiązanie. Nie jest to też jakoś bardzo skomplikowane, bo ta firma abopart/pl/ wszystkim się profesjonalnie zajmie.

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Remont biura Warszawa

Post autor: wąż »

Ogólnie aż tak techniką nie jestem zaciekawiony, ale jakiś czas temu kupiliśmy sporo ciekawych produktów u sklep.martech-hs/pl specjalizują się w takich rzeczach jak produkty do hydrauliki.

Betka89
Posty: 49
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:16 pm

Re: Remont biura Warszawa

Post autor: Betka89 »

Remontując biuro na pewno też warto zadbać o podłogę. Nieestetyczna podłoga sprawia, że biuro wygląda niechlujnie i mało profesjonalnie. Warto wybierając wykłądzinę zajrzeć tutaj - matrax/pl/ Jest tam spory wybór wykładzin - np. dywanowe czy z pcv. Do tego oprócz samej wykładziny firma oferuje także jej montaż, co jest dodatkowym plusem. Dzięki temu nie trzeba szukać fachowca na własną rękę i jest pewność, że wykładzina zostanie położona w sposób profesjonalny. To sprawia, że posłuży ona w biurze przez bardzo długi czas.

AleksandraP
Posty: 119
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Re: Remont biura Warszawa

Post autor: AleksandraP »

Jeśli planowalibyście remont budynku lub prace rozbiórkowe to skorzystajcie z usług firmy building4you/pl/wyburzenia-domu-prace-rozbiorkowe-budynkow.html. Zajmują się profesjonalnymi realizacjami budowlanymi.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Remont biura Warszawa

Post autor: mojra »

Przy takim generalnym remoncie biura, to warto też zdecydować się na usługi ozonowania. Oczywiście, aby było ono skuteczne to należy zaufać doświadczonej firmie, takiej jak Airozone. Ja nie raz korzystałam z ich usług, także szczerze polecam.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Remont biura Warszawa

Post autor: grażynka011 »

Bardzo ważna jest również odpowiednia farba do ściany . Od siebie mogę polecić wam duluxprofessional/pl , ponieważ oferta tutaj jest bardzo korzystna

ODPOWIEDZ