karol3222
Posty: 1060
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

Woreczki strunowe i torebki strunowe

Post autor: karol3222 »

Moim zdaniem na pewno powinno się kupować w sklepie internetowym woreczek strunowy .Sam o tym sklepie internetowym dowiedziałem się od mojego kumpla.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Woreczki strunowe i torebki strunowe

Post autor: zuzula12 »

Ja własnie jestem wielkim zwolennikiem Woreczki strunowe ponieważ dzięki nim nie marnuje tak woreczków jdnorazowych tylko używam ich. Jak dla mnie sa one bardzo wytrzymałe i świetnie sprawdzaja się w domowych warunkach jak również jeżeli chodzi o pakowanie paczek w firmie. Polecam

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Woreczki strunowe i torebki strunowe

Post autor: bonyard »

Tego typu opakowania zawsze są przydatne kiedy np. chcemy coś zapakować do wysyłki. Oczywiście to nie wszystko, dobra taśma samoprzylepna też się przyda i polecam sprawdzić sobie ofertę tego producenta tcmservice/pl/ . Tutaj można znaleźć najlepszej jakości taśmy klejące

Korzeń
Posty: 59
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 11:59 pm

Re: Woreczki strunowe i torebki strunowe

Post autor: Korzeń »

Oczywiście. Zapakowanie paczki to wbrew pozorom wcale nie jest taka prosta sprawa... Szczególnie że firmy kurierskie robią z nimi naprawde wszystko! Dlatego paczka powinna być dobrze zabezpieczona folią bąbelkową i kartonem najlepiej takim jakie mają tutaj pakolandia/pl/ dopasowanym do potrzeb paczkomatów

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Woreczki strunowe i torebki strunowe

Post autor: milka »

Do zabezpieczenia przesyłek sprawdzą się też profile takie jak tutaj pakujto/pl/produkt/pianki-i-folie/profile-pe/profil-pe-ksztalt-l-2mb-profil-50x50-240-szt/ Każda firma wysyłająca swoje produkty powinna zadbac o to zeby dotarły bezpiecznie do klientów. Sama bardzo przywiązuję do tego uwagę.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Woreczki strunowe i torebki strunowe

Post autor: czoko752 »

A może dodatkowo będą Wam też potrzebne różnego rodzaju opakowania? Takowe można znaleźć sobie w ofercie firmy yanko/com/pl/ , więc koniecznie sobie do nich zerknijcie. Można śmiało znaleźć u nich nawet opakowania do żywności, także producenci, jak najbardziej powinni się zainteresować.

ODPOWIEDZ