Tikabum
Posty: 127
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 12:37 pm

Pościel bawełniana - najbardziej naturalna?

Post autor: Tikabum »

"Pościel bawełniana - najbardziej naturalna?

Czy jeszcze inny materiał?
"

Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Re: Pościel bawełniana - najbardziej naturalna?

Post autor: Igielnik »

"Wydaje mi się, ze tak, ale w sumie to nie mam pewności, najlepiej poczytaj sobie o bawełnie to będziesz wiedzieć :)

Jak kupuję bawełnianą pościel tu zazwyczaj bellastoria/pl/posciel-bawelniania-160x200

bo mają fajne ceny i przyjemny dotyk, ale w sumie nad jej naturalnym pochodzeniem to się nie zastanawiałem
"

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Pościel bawełniana - najbardziej naturalna?

Post autor: milena49 »

Moim zdaniem pościel bawełniana to najlepszy wybór, bo materiał jest dobry dla skóry, nawet dla dzieci. Widziałam, że można taką kupić w tym sklepie liskiurwiski/pl/ . Mają w ofercie pościel dla noworodków, ale też dla dzieci starszych, np. przedszkolaków. Można wybrać wzór, który najbardziej nam się podoba, bo wybór jest bardzo duży. Warto przejrzeć stronę, bo zdrowie i wygoda dzieci są najważniejsze.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Pościel bawełniana - najbardziej naturalna?

Post autor: Bakeneko »

Ja natomiast od lat dla swojej rodziny kupuję kołdry antyalergiczne . Nikt z nas nie jest co prawda alergikiem, ale odkąd mieliśmy okazję spać pod tego typu pościelą podczas wakacji, już nie wyobrażamy sobie w naszym domu zwykłych kołder. Duża wygoda spania, są bezpieczne dla osób z różnymi dolegliwościami dermatologicznymi i na dłużej zachowują świeżość. Jak szukasz czegoś naturalnego to polecam np te z olejkiem z aloesu.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Pościel bawełniana - najbardziej naturalna?

Post autor: milka »

Jak wam się sprawdza kołdra 200x220? Trafiłam dzisiaj na vegehome/pl/sypialnia/koldry/200x220/ i zastanawiam się nad kupnem takiej dużej pościeli do sypialni. Obecnie mamy poście 160x200 i w ogóle się nie sprawdza. jest zdecydowanie za mała dla dwóch osób i teraz nie wiem czy dokupić jeszcze jedną taką czy dużą.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Pościel bawełniana - najbardziej naturalna?

Post autor: bonyard »

Tak zdecydowanie polska pościel bawełniana jest jedną z najlepszych. Jest to naturalny materiał, oddychający, dzięki czemu człowiek się nie poci. Także dobrze się pierze

Markuz
Posty: 13
Rejestracja: pn mar 23, 2020 4:26 pm

Re: Pościel bawełniana - najbardziej naturalna?

Post autor: Markuz »

Nie ma chyba nic cenniejszego w życiu niż zdrowy sen. Oprócz prowadzenia zdrowego trybu odżywiania, pilnowania harmonogramu snu, warto jest zainwestować w wysokiej jakości wyposażenie naszej sypialni. Sprowadza się to do kilku kwestii takich jak wybór wygodnego łóżka, materacu czy samej pościeli. Kluczowe jest to by były to produkty możliwie wysokiej jakości. Wystarczy spojrzeć na rynek pościeli by bardzo szybko przekonać się o tym jaka może być w tym aspekcie rozbieżność. Natomiast nie zawsze musimy zapłacić krocie by cieszyć się z komfortu snu. Warto zapoznać się z właściwościami typowych materiałów czy wypełniaczy by podjąć świadomą decyzję. Pamiętajmy też jak bardzo ważne są takie szczegóły jak poszewki pościelowe - https://www.luksusowysen.pl/poszewki-poscielowe Powinny zawierać gramaturę ok. 160g/m2 by mówić o produkcie jakościowym.

ODPOWIEDZ