Tikabum
Posty: 127
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 12:37 pm

Elektryk w Katowicach?

Post autor: Tikabum »

Mam do wymiany instalację elektryczną, wiecie kto jest w tym dobry i zrobi szybko?

Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Re: Elektryk w Katowicach?

Post autor: Igielnik »

"""Odradzam szukania tzw. złotej rączki.. Nie raz się już przejechałem na takich domorosłych fachowcach i teraz jak mam coś zrobić zlecam od razu firmom budowlanym. Mogę polecić AW Construction, ogólnobudowlana firma z Katowic która zrobi ci wszystko, instalacje elektryczne też :) Dla mnie ważne że robią kosztorys, są punktualni i wyrabiają się z pracami w ustalonym wcześniej terminie.



Oczywiście instalacje elektryczne na Śląsku robi mnóstwo osób, ale zerknij najpierw na stronę AW Cons. awconstruction/pl/oferta/montaz-instalacji-elektrycznej/ może akurat się z nimi dogadasz :)
"""

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Elektryk w Katowicach?

Post autor: erica »

Niestety w Katowicach nikogo nie znam... Natomiast jak chodzi o Poznań, to z tego co wiem firma dolata-electric/pl/domowe-instalacje-elektryczne/ działa niezawodnie. Świadczą oni kompleksowe usługi w wykonywaniu instalacji elektrycznych oraz podłączeń różnego typu też sprzętów.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Elektryk w Katowicach?

Post autor: mojra »

Elektrykiem może zostać hydraulik, emerytowany nauczyciel czy też absolwent szkoły średniej lub zawodowej. Aby rozpocząć pracę w nowej dla siebie branży związanej z kontaktem z prądem powinno zacząć się od przyswojenia wiedzy i zdobycia uprawnień SEP. W tym celu polecam wam zajrzeć na stronę sep-on-line/pl/uprawnienia-sep-krakow gdzie znajdziecie znacznie więcej informacji na ten temat.

anya
Posty: 138
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Elektryk w Katowicach?

Post autor: anya »

Najważniejsze jest to, aby trafić na dobrego i rzetelnego fachowca. Bo, wiadomo, że i w takich aspektach różnie bywa... Z tego co ja słyszałam to bardzo dobry elektryk wrocław krzyki tutaj elektryk24wroclaw/pl/ jest. Oferują oni wszelkie działania, takie jak: wymiana zabezpieczeń przedlicznikowych, odłączenie w złączach kablowych ZK, usuwanie awarii elektrycznych, wymiana bezpieczników itd.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Elektryk w Katowicach?

Post autor: grażynka011 »

Mój mąż sam zajmuje się elektryką, więc ostatnio szukał dobrego sklepu i trafił na ofertę gdzie dostępnych jest 40 tysięcy produktów . Tutaj zrobił wielkie zakupy, wybór jest naprawdę wielki, a akcesoria wyróżniają się bardzo dobrą jakością i solidnością

czoko752
Posty: 1026
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Elektryk w Katowicach?

Post autor: czoko752 »

Elektryka to naprawdę szeroka dziedzina. Jeśli konieczne jest wykonanie dużej inwestycji, to najlepszym rozwiązaniem jest powierzenie zadania fachowcom, którzy w sposób kompleksowy zrealizują całe zadanie, od zaprojektowania sieci, po ich wykonanie, modernizację. Fachowcy z firmy eltelnetworks/pl/oferta/eksploatacja/eksploatacja-transformatorow/ zajmują się również naprawami transformatorów, do czego niezbędna jest specjalistyczna wiedza, doświadczenie, a także sprzęt. Dlatego najlepiej zaufać specjalistom.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Elektryk w Katowicach?

Post autor: bonyard »

Jak jesteśmy przy tym temacie to także warto wspomnieć o tym gdzie warto zamawiać osprzęt elektrotechniczny. Osobiście zachęcam do zapoznania się z ofertą producenta teknosystem/com/pl/kompetencje/systemy-elektrotechniczne/ , którego specjalizacją jest produkcja szaf sterowniczych czy innych systemów elektrotechnicznych

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Elektryk w Katowicach?

Post autor: Monika »

A czy wśród Was są może jacyś elektrycy? Ja słyszałam, że aby móc wykonywać taki zawód, trzeba posiadać specjalne uprawnienia SEP. Na stronie internetowej uprawnienia-sep/com/pl/ czytałam o kursie, który pozwala na przygotowanie się do egzaminu i zdobycie takich uprawnień :) Jeśli więc Was to interesuje, to polecam zajrzeć ;)

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Elektryk w Katowicach?

Post autor: mrozek »

Zainteresuj się też czujnikami. Poczytaj więcej na ten temat w tym artykule: domynowoczesne.info/pl/popularne-czujniki-poznaj-je-blizej.html . Jestem pewna, że pomoże Ci to w podjęciu decyzji związanych z elektryką w domu.

ODPOWIEDZ