grażynka011
Posty: 1113
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: grażynka011 »

Moim zdaniem warto też dokupić porządny oczyszczacz powietrza. Ja wybrałam stadler form roger i szczerze mówiąc okazał się bardzo skuteczny, dodatkowo jego cena nie była wygórowana

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Mieszkanie

Post autor: zuzula12 »

"Jakie macie zdanie na temat obecnych cen nieruchomości?



rak trzustki
"

czoko752
Posty: 1059
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: czoko752 »

Każdy szuka dla siebie odpowiednich rozwiązań, ale jeśli chodzi o jakieś konkretne inwestycje, to myślę, że warto byłoby sprawdzić sobie mieszkania oferowane przez profbud.info/zlota-oksza . Osiedle nosi nazwę Złota Oksza. W inwestycji łącznie można znaleźć 280 mieszkań, z czego 35% mieszkań jest już sprzedanych. Na stronie znajdziecie wszystkie potrzebne informacje oraz to, jakie mieszkania są w dalszym ciągu dostępne. Okolica rewelacyjna, zabudowa świetnie pasuje do całego krajobrazu tej dzielnicy.

sokol
Posty: 264
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: sokol »

A co z jego aranżacją? Czy macie już jakąś koncepcję na wykończenie? Ja przy wykańczaniu wnętrz korzystam z takich porad jak aranzujwnetrze/pl . Dzięki temu wiem, co najlepiej kupić w sklepie.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: milka »

My zastanawiamy się nad kupnem mieszkania. Wiem, że teraz nie jest za ciekawa sytuacja na rynku, ale uważam, że później może być gorzej. Dzisiaj trafiłam na ten artykuł kartuzy.info/artykul/zakup-mieszkania-z-rynku/1326854 Polecam go Wam! Bardzo nam pomógł w podjeciu decyzji czy kupić mieszkanie z rynku pierowtnego czy wtórnego.

mrozek
Posty: 279
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Mieszkanie

Post autor: mrozek »

Możesz także zdecydować się na zakup gotowego domu. Moim zdaniem jest to bardzo wygodna możliwość. Rzuć okiem na mieszkania od dewelopera lublin: galadom/pl/ . Myślę, że spodobają Ci się takie nieruchomości.

bonyard
Posty: 443
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: bonyard »

Jak już mówimy o mieszkaniach i generalnie nieruchomościach to też zapewne nie jeden z was miał wątpliwości co do kwestii prawnych lub chciał się doradzić. Dlatego też polecam porady prawne nieruchomości u pani Gradowicz-Gajda które udzielane są online

Dżonko
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: Dżonko »

Pozwolę sobie zostawić Wam link do tej strony - gzm.org/pl/jak-powinno-wygladac-twoje-ulubione-miejsce-w-domu/ . Artykuł jest naprawdę fajnie napisany, można się zainspirować. Urządzenie całego mieszkania nie jest łatwe, więc warto wszystko z góry dobrze przemyśleć i zaplanować. W końcu remontu nie robi się co rok.

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Mieszkanie

Post autor: zuzula12 »

Kto z Was planuje zakup lub sprzedaż swojej nieruchomości? Jeżeli szukacie ekspertów w przypadku nieruchomości, to polecam Wam sprawdzić ofertę nowoczesnego i profesjonalnego biura nieruchomości w Bydgoszczy, które w ofercie posiadacie m.in. Mieszkanie na sprzedaż Bydgoszcz .

grażynka011
Posty: 1113
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: grażynka011 »

Nie tak dawno znalazłam bardzo dobrą i ciekawą ofertę jaką są mikołajki apartamenty rynek . Widzieliście ją już?

ODPOWIEDZ