dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: dolores »

Mnie zawsze podobała się akurat sztukateria. Jest bardzo nowoczesna i robi wielkie wrażenie, także w takie rzeczy trzeba inwestować. Ja bardzo polecam w tym wypadku kuzniabatory/pl/ - jest to świetny sklep.

mojra
Posty: 653
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Mieszkanie

Post autor: mojra »

Widzę, że zastanawiacie się rownież nad kamieniem w mieszkaniu. Ja uważam, że to dobry wybór :) Jak coś, to tutaj: adamiukgranit/pl/ macie namiar na sprawdzoną hurtownię kamienia. Ich oferta jest niezwykle rozbudowana, także każdy znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie.

bonyard
Posty: 443
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: bonyard »

Co do tematu zakupu mieszkania to jeśli szukacie w okolicy Wrocławia to z mojej strony polecam zainteresować się tą ofertą osiedla-sogo/pl/smolec . Moja przyjaciółka niedawno kupiła tutaj mieszkanie, miałam okazję odwiedzić i muszę powiedzieć że super okolica. Samo mieszkanie też ładne, duże, ma swój ogród, miejsce postojowe. Moim zdaniem warto

martynika
Posty: 46
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:02 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: martynika »

jak chodzi o aranżacje wnętrz, to ja zazwyczaj wybieram po prostu to, co mi się podoba w jakiś fajnych, dobrze zaopatrzonych sklepach. Np ten mi bardzo ostatnio wpadł w oko, jest super zaopatrzony moim zdaniem - ikea warszawa janki, dużo fajnych mebli, do mojego wnętrza wiele tam kupiłam.

Dżonko
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: Dżonko »

Ja często zaglądam na tę stronkę zjawiskowydom/pl/ , bo wrzucają mega fajne treści na temat aranżacji wnętrz, remontów itd. Można się zainspirować. W sieci ogólnie nie brak naprawdę fajnych porad i co najważniejsze są one w pełni darmowe, więc zdecydowanie warto z nich korzystać.

Bigi12
Posty: 302
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Mieszkanie

Post autor: Bigi12 »

Myślę że jak urządzasz mieszkanie to spodoba ci się oferta tego producenta ritzvilleclassiccars.org/ który produkuje sztukaterię i listwy wykończeniowe. Mają też bloga gdzie pokazują jak wykorzystać ich produkty. Na pewno nie zawiedziesz się na cenie jak i jakości bo to doświadczony producent.

mrozek
Posty: 279
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Mieszkanie

Post autor: mrozek »

Czytacie blogi wnętrzarskie? Jeśli tak to macie swoje ulubione? Ja bardzo lubię zaglądać tutaj: dom-po-twojemu/pl . Uważam, że te artykuły są naprawdę interesujące.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: bajobaj »

Jakoś tak to wszystko wychodzi, że mieszkając razem z kimś, mam problem się dopasować, ale o remontach to jakoś się nie kłócimy. Bo widzicie, jednak mamy kremowe meble kuchenne jaki kolor ścian dopasować, czytamy w sieci. Chcę, żeby wszystko było harmonijne i naprawdę okej. Dlatego to sprawdzam.

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Mieszkanie

Post autor: zuzula12 »

"Jakie macie zdanie na temat obecnych cen nieruchomości w Polsce?



biuro tłumaczeń Poznań
"

budowlaniecja
Posty: 146
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Mieszkanie

Post autor: budowlaniecja »

Ceny mieszkań są wysokie. Może to ostatni dzwonek by kupić mieszkanie, bo myślę że ceny mieszkań będą rosły. Ciekawą ofertę ma biuro nieruchomości tu cn-kaczmarek/pl/ To biuro ma w sprzedaży mieszkania na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Dla swoich klientów przygotowali też pakiet dodatkowych usług z kredytami, pożyczkami itp. Warto zapoznać się z tymi propozycjami.

ODPOWIEDZ