karol3222
Posty: 1060
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

Mieszkanie

Post autor: karol3222 »

Ja naprawdę mam bardzo ładne mieszkanie bo skorzystałem z strzelczyk/pl .Każdy kto z tej oferty skorzysta to na pewno bardzo dobrze zrobi.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: Bakeneko »

Ja szukam inspiracji dotyczących mojego nowego mieszkania. Zdecydowałem się na kamień ozdobny w domu, podoba mi się jak to wygląda, a u producenta Baran-Trans znajdziecie taki kamień w dobrym asortymencie. Polecam.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Mieszkanie

Post autor: zuzula12 »

Osobiście chciałbym Wam polecić ofertę na stronie orion.lublin/pl/ , gdzie znajdziecie najróżniejsze mieszkania oraz powierzchnie biurowe w Lublinie. Ich oferta jest bardzo rozbudowana i dostosowana do najróżniejszych potrzeb klientów.

czoko752
Posty: 1023
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: czoko752 »

Kupno i sprzedaż mieszkania zawsze wiąże się z wypełnieniem pewnych formalności, ale sprzedaż części domu mnie przerósł. Wydaje mi się, że skup udziałów w nieruchomościach oferowany przez firmę GRB Nieruchomości będzie najlepszym rozwiązaniem. Korzystaliście kiedyś z takich usług?

mojra
Posty: 647
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Mieszkanie

Post autor: mojra »

Słuchajcie, a czy ktoś z was zdecydował się na sprzedaż mieszkania? Jesli tak, to sprzedawaliście je prywatnie czy firmie? Ja chyba skorzystam z ofrty sprzedammieszkanie/com/ bo nie mam czasu na szukanie kupców. Dajcie znać, jak wy podchodzicie do tego tematu.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: bonyard »

Najlepiej kupować od dewelopera moim zdaniem. Człowiek wprowadza się do nowego mieszkania, czystego, nie trzeba robić remontów. My z mężem przymierzamy się do zakupu 4-pokojowego mieszkania w Smolcu osiedla-sogo/pl/smolec . Przeglądaliśmy oferty różnych deweloperów i ta zdecydowanie wypada najlepiej.

dert
Posty: 47
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:53 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: dert »

Mieszkanie jest na tyle dużym wydatkiem. Dlatego tak ważne jest to, żeby potem być na maksa zadowolonym z tego gdzie i jak się mieszka. Swoje mieszkanie mam w Warszawie i nie chciałbym nic zmienić. Nawet jeśli o zarządcę nieruchomości chodzi to u mnie Per Modum sprawdza się wzorowo. Nie ma jak się polega na profesjonalistach.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: sokol »

Właśnie poważnie rozważam zakup mojego nowego domu. Zależy mi na tym, aby był to Lublin - dlatego biorę pod uwagę inwestycje mieszkaniowe Lublin: galadom/pl/inwestycje-zrealizowane/ . Można tam obecnie znaleźć różne inwestycje w różnych lokalizacjach.

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Mieszkanie

Post autor: Kreśka »

Ja się długo naszukałam ale ostatecznie na modehpolmo/pl/ udało się dobrą ofertę znaleźć. To dobry deweloper, mają kilka ciekawych inwestycji w Szczecinie, w dobrych lokalizacjach, naprawdę przemyślanych i fajnie urządzonych

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: milka »

Do małego mieszkania warto kupić sofę z funkcją spania. Tutaj galameble/com/blog/sofa-z-funkcja-spania-do-malego-mieszkania/ znajdziesz szeroką ofertę takich sof ;) U nas zdaje to egzamin, bo gdy przyjeżdżaja goście to mają gdzie spac i nie trzeba już rozkładać materacu.

ODPOWIEDZ