deborah
Posty: 582
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:59 am

Biuro wirtualne

Post autor: deborah »

Planuję wynająć wirtualne biuro Kraków dla swojej firmy, głównie ze względu na konieczność odbierania poczty firmowej. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Biuro wirtualne

Post autor: milena49 »

To bardzo dobre rozwiązanie. Ja w Warszawie korzystam z ich usług wirtualnebiuro360/pl i powiem Ci, że to świetna opcja. Koszt niewielki, adres firmowy w prestiżowej lokalizacji, do tego dodatkowe usługi wparcia biznesowego. Myślę, że spodoba Ci się to rozwiązanie.

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Biuro wirtualne

Post autor: Elka »

Nie tylko ty korzystasz z takiego biura. Takie wirtualne biuro w Warszawie to świetna alternatywa dla tradycyjnego biura. Niesie ze sobą mnóstwo korzyści - ogromna wygoda i optymalizacja kosztów. Wystarczy porównać ceny za tradycyjny najem i biuro wirtualne - to mówi samo za siebie.

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Biuro wirtualne

Post autor: czoko752 »

Ja nie jestem zwolennikiem takich rozwiązań, dlatego zamierzam zaaranżować jedno z pomieszczeń na biuro. Aranżacją zamierzam zająć się samodzielnie z kilku powodów. Póki co, aby nie popełnić błędów, szukam artykułów na ten temat i na stronie: mikomaxsmartoffice/com/pl/jomo-jak-pracowac-efektywnie-w-dobie-pracy-hybrydowej/ udało mi się znaleźć naprawdę ciekawy. podobnych artykułów jest tutaj znacznie więcej. Od razu widać, że można zaufać firmie w kwestii aranżacji, bo mają na ten temat ogromne pojęcie.

ODPOWIEDZ