Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: Rolnictwo

Post autor: Luza »

Jeśli chodzi o części do maszyn rolniczych to warto rzucić okiem tutaj aldomarket/pl/ . To hurtownia rolnicza z bardzo szerokim asortymentem. Części do maszyn, do ciągników, akcesoria jak smary i oleje oraz narzędzia. Jest w czym wybierać. Do tego fachowe doradztwo. Dobre ceny i promocje - także warto popatrzeć też u nich.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Rolnictwo

Post autor: zuzula12 »

Jakie zdanie macie na temat rolnictwa? Według mnie wiele zależy od pogody. Polecam Wam powiatowa.info/rozne/reklama/25408-jak-chroni-sie-zboza-przed-chorobami-abc-dla-ciekawskich , jest to strona na której dowiecie się w jaki sposób uchronić zboża przed różnego rodzaju chorobami. Odpowiedzi na wszelkie pytania znajdziecie na stronie.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Rolnictwo

Post autor: grażynka011 »

W momencie gdy macie problem z waszymi maszynami to warto jednak postawić na martech-hs/pl/ . Firma z wielkim zaangażowaniem podchodzi do zleceń, dodatkowo koszty usług nie są wcale wysokie

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Rolnictwo

Post autor: dolores »

A gdzie kupujecie części zamienne do Waszych ciągników rolniczych ? Ostatnio udało mi się kupić sprzęgło nap. pompy wtryskowej do mojego ciągnika na agri-truck/pl/pl/sprz%C4%99g%C5%82o/3296-sprz%C4%99g%C5%82o-nap-pompy-wtryskowej-c-360-5903317551959.html Znajdziecie tam ogromny wybór części do waszych maszyn i pojazdów :)

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Rolnictwo

Post autor: czoko752 »

Skoro już jesteśmy przy nawozach, to ja zastanawiam się jak poprawić brix w owocach. Znajomy polecił mi ten produkt frusto/pl/dolistne/elvita-color-brix-5l.htm . Jest to nawóz na dojrzewanie owoców. Czy ktoś z Was go może używa?

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Rolnictwo

Post autor: mojra »

Wielu rolników, w szczególności tych zajmujących się zbożem ma problem z wyleganiem. Warto wiedzieć, jak temu zapobiec. W tym celu zajrzyjcie na stronę rolniczeforum/pl/jak-uniknac-wylegania-zboz/ gdzie znajdziecie masę interesujących informacji na ten temat.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Rolnictwo

Post autor: milena49 »

Zgadzam się z wami. Stosowanie odpowiednich preparatów - nawozów - wspomagających rozwój roślin jest bardzo ważne. Zwłaszcza w profesjonalnych uprawach, gdy zależy nam na wydajności. Jest teraz wiele specjalistycznych nawozów, z których można skorzystać. Tu ogrodniczy/com/nawozy-do-warzyw-i-owocow/nawoz-ogrod-2001-truskawka-i-malina-25kg-npk-camgs-9-9-15-niska-zawartosc-chlorkow jest na przykład nawóz dedykowany uprawom truskawki i maliny. Ala dla innych roślin też coś się znajdzie.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Rolnictwo

Post autor: grażynka011 »

Zawsze też można postawić na dobrego producenta uszczelek jak wycinanieuszczelnien/pl/ . Ogólnie firma posiada bardzo korzystną ofertę także na pewno będziecie zadowoleni z wyboru

destruction
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:00 pm

Re: Rolnictwo

Post autor: destruction »

Od dwóch lat hodowla trzody to moje źródło utrzymania i zobowiązuje mnie to do dbania o swoje zwierzęta. Od dwóch lat stosuję produkty Cargill, które zamawiam ze strony livelle/pl/produkty/ i dzięki nim prosięta są bardziej witalne, nie mają biegunki i co najważniejsze - rzadko upadają. Dobra pasza dla trzody chlewnej dająca efekty w takiej postaci to gwarancja utrzymania wysokiej efektywności produkcji.

Dżonko
Posty: 393
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Rolnictwo

Post autor: Dżonko »

O zbożach ozimych i ich ochronie możecie poczytać tutaj - http://businesspl.com/index.php/informa ... oz-ozimych . Informacji jest naprawdę wiele. A teraz rolnicy wiadomo, że mają czas, to można go poświęcić właśnie na doedukowanie się. To dobry czas. Wiele zmian zachodzi w rolnictwie i warto być z tym wszystkim na bieżąco.

ODPOWIEDZ