sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Nowa łazienka

Post autor: sokol »

Jeśli planujecie kupić nową pralkę to ja polecam Electrolux Perfect Care. U mnie ta pralka świetnie się sprawdza. Program szybkiego prania w 59 minut to dla mnie strzał w dziesiątkę.

Marzena21
Posty: 25
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:35 pm

Re: Nowa łazienka

Post autor: Marzena21 »

Jeżeli ciekawi Ciebie ten problem to obligatoryjnie przeczytaj ten materiał. Moim zdaniem wyszukasz tu wszystkie najważniejsze zagwozdki. Najmocniej polecam - superbateria/pl/pl/p/SFA-Saniaccess-3-Pompa-rozdrabniajaca-/2033 .

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Nowa łazienka

Post autor: paździoch »

Do łazienki trzeba zakupić mnóstwo rzeczy, armatury i także mebli. Ja akurat mam dość sporą łazienkę, więc większego problemu nie miałem z doborem mebli. W sklepie wodtech/pl/ akurat znalazłem fajne szafki.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Nowa łazienka

Post autor: mrozek »

Na pewno musisz też wyposażyć tę łazienkę. Czy wiesz, gdzie zakupić całą armaturę i inne przydatne artykuły? Rzuć okiem na to, co w swojej ofercie ma hurtownia hydrauliczna zamość: hap/pl/ .

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Nowa łazienka

Post autor: mojra »

I jak, macie już jakiś pomysł na aranżację łazienki? Ja niezmiennie uważam, że klasyka zawsze wygrywa. Sama zdecydowałam się na czerń i biel, po tym jak zobaczyłam te inspiracje plytki24/pl/blog/23-czarno-biala-lazienka-inspiracje-w-ciemnych-kolorach Myślę, że i wam się spodobają :)

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Nowa łazienka

Post autor: sokol »

W nowej łazience powinno też znaleźć się nowe wyposażenie łazienki. Jeśli chodzi o rozwiązania nowoczesne to ja polecam rzucić okiem na takie umywalki wolnostojące: home100/pl/umywalki-wolnostojace . Uważam, że w nowoczesnej łazience będą one wyglądać naprawdę super.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Nowa łazienka

Post autor: synia »

Warto stawiać na nowoczesny wygląda i funkcjonalność. Tutaj lazienka-rea/com/pl/umywalka-nablatowa-rea-olga.html myślę, że należy się rozejrzeć. Między innymi w ofercie maja umywalki nablatowe. Bardzo fajnie się sprawdzają. Pomyślcie koniecznie o tego typu rozwiązaniu. Mają tam również inny asortyment dopasowany do konkretnych potrzeb.

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Nowa łazienka

Post autor: wąż »

a macie już baterie ? Bo ja kupiłam takie fajne na sklep.sotbe/com/ wg mnie sa najlepszej jakości w dobrej cenie i do tego naprawdę konkretnie wyglądają.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Nowa łazienka

Post autor: zuzula12 »

Chcielibyście zamówić kilka akcesoriów i dodatków do nowej łazienki? Sprawdźcie koniecznie na stronę skandi/pl/42-lazienka u nich macie wiele ofert ciekawych i atrakcyjnych. Jest naprawdę szeroką gamę produktów do łazienki kuchni i salonu. Sprawdźcie koniecznie.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Nowa łazienka

Post autor: Bigi12 »

Nowa łazienka to masa wyzwań bo trzeba ją jakoś urządzić i pomocna będzie w tym oferta sklepu gdzie ja szukałam zasłon welurowych nietylkofiranki/pl/294-zaslony-welurowe do salonu. Tam znajdziesz zasłony, firanki, koce i masę dodatków dzięki którym stworzysz odpowiednie wnętrze dające intymność i spokój. Do łazienki na pewno przydadzą się ręczniki z ich oferty.

ODPOWIEDZ