majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Nowa łazienka

Post autor: majsterka »

Dodaj sobie do tego jeszcze wymianę baterii, bo jak już robisz całą łazienkę to tym też warto było by się zająć. Gdzy sama szukałam fajnych propozycji to trafiłam na sklep.sotbe/com/ . Mi ich baterie bardzo się podobały.

Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Re: Nowa łazienka

Post autor: Kasieńka »

Baterie łazienkowe są dość sporym wydatkiem. Ostatnio w sklepie przeżyłam mały szok widząc ceny. Warto jednak wybrać model, który będzie służył nam latami. Fajnie jakby był nie tylko doskonałej jakości ale i wizualnie pasował do wnętrz. Jeżeli nie wiecie jaki model wybrać znajdziecie odpowiedź tutaj bielsko.biala/pl/aktualnosci/40781/armatura-lazienkowa-najlepsze-modele-baterii

Remontowa
Posty: 276
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Nowa łazienka

Post autor: Remontowa »

Jezeli chodzi o lazienke, to ja wole jednak prysznic niz wanne. Mialam wanne w poprzednim mieszkaniu i kapiel w niej bralam moze kilka razy do roku. A mylam sie w niej tak czy siak jak pod prysznicem - ale bylo mniej wygodnie. W nowym domu mamy juz tylko prysznic - a dokladniej kabine prysznicowa wieksza, bo 100 cm: prysznice/pl/kabiny-prysznicowe/ a nie walk in - jakos nie wyobrazam sobie tego, aby woda chlapala na cala lazienke!

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Nowa łazienka

Post autor: mrozek »

Jeśli planujecie remont łazienki to koniecznie odwiedźcie takie miejsce jak hurtownia hydrauliczna rzeszów: hap/pl/ . Znajdziecie tam bardzo duży wybór armatury łazienkowej w ofercie zarówno dla firm, jak i osób indywidualnych.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Nowa łazienka

Post autor: milena49 »

Aranżacja łazienki na pewno zależy od tego, czy jest to małe czy duże pomieszczenie. Szklane drzwi myślę, że wyglądają nowocześnie i elegancko. Jeśli was interesuje ten temat, to zajrzyjcie na stronę majsterszklarz/pl/drzwi-szklane/. Można przejrzeć ich realizacje. Przeczytałam, że szubko wykonują zamówienia, a nawet montują drzwi, jeśli jest taka potrzeba.

Szuwi
Posty: 19
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:06 pm

Re: Nowa łazienka

Post autor: Szuwi »

Jeśli potrzebujesz jakichś części, detali do instalacji wodnej to polecam zajrzeć do tego sklepu: termnova/pl/ , gdzie pomogą Ci dopasować odpowiednie elementy i części. Można u nich zamawiać pojedyncze egzemplarze do wykonania instalacji wodnej i gazowej, więc bez problemu zrealizują takie zamówienie. A dostawa jest naprawdę ekspresowa!

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Nowa łazienka

Post autor: mojra »

My też zdecydowaliśmy się na remont łazienki, ale musieliśmy tak naprawdę robić wszystko od nowa. Dobrze, że miałam namiar na sprawdzonych fachowców, którzy znali się na rzeczy. Powiem wam też, że bezinwazyjne uszczelnianie rur to świetna sprawa - przynajmniej jest mniej kłucia w ścianach.

Betka89
Posty: 49
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:16 pm

Re: Nowa łazienka

Post autor: Betka89 »

My powoli kończymy remontować mieszkanie i zaraz zabierzemy się za jego urządzanie. Na pewno jeszcze musimy zakupić drzwi do wszystkich pomieszczeń. Bardzo spodobały mi się drzwi przesuwne, które widziałam tutaj. Myślę, że to by było nie tylko ciekawe, ale i bardzo funkcjonalne rozwiązanie, szczególnie w naszym małym mieszkaniu.

Marzena21
Posty: 25
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:35 pm

Re: Nowa łazienka

Post autor: Marzena21 »

Jeżeli chciałbyś się dowiedzieć na ten temat więcej to rekomenduję spojrzeć sobie na stronę - superbateria/pl/baterie-kuchenne . W mojej ocenie w tym miejscu odnajdziesz najbardziej interesujące informacje odnośnie tego problemu. Według mnie źródło solidnej wiedzy.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Nowa łazienka

Post autor: bebefa »

No u nas też będzie prawie nowa łazienka, bo wanna zostaje i meble, a tak całość muszę wymieniać. A jeśli chodzi naprawę hydrauliki, to mam nadzieję, że pogotowie hydrauliczne Warszawa przepychanierurwarszawa/pl/ nam pomoże, bo inaczej nie ruszymy. Mieliśmy sami coś robić, ale jednak wolimy zapłacić fachowcowi i mieć spokój.

ODPOWIEDZ