milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Nowa łazienka

Post autor: milka »

Jeśli masz problemy z hydrauliką to mogę od siebie polecić to pogotowie hydrauliczne gdańsk. Mi bardzo pomogli w zeszłym roku gdy pękła rura i zalało mi mieszkanie. Bardzo sprawnie usunęli usterkę.

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Nowa łazienka

Post autor: Dżonko »

Ten sklep swiatlazienek/com/pl/ ma szeroki asortyment, zerknijcie sobie. W dobrej cenie znalazłem tam baterię natryskową Burlington Avon To bateria termostatyczna z rurą i deszczownicą 240 mm. Kolor złoty, prezentuje się naprawdę genialnie. Ma klasyczny wygląd, taki nawet ciut w retro wpadający, idealnie wpasowujący się w cały styl mojego domu.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Nowa łazienka

Post autor: sokol »

Internet jest pełen remontowych inspiracji. Warto poszperać po różnych blogach i portalach. Tutaj na przykład: home100/pl/blog/aranzacja-malej-lazienki-z-prysznicem-i-pralka znajdziecie bardzo ciekawy artykuł o wykończeniu małej łazienki z prysznicem.

Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Re: Nowa łazienka

Post autor: Igielnik »

"Ja właśnie planuję małą metamorfozę łazienki,

ale tak symbolicznie, bo nie stac mnie na większe szaleństwa,

na pewno kupię dywanik do łazienki jak z takich kolorowych jak tu vegehome/pl/lazienka/reczniki-i-dywaniki/dywaniki-lazienkowe/ i trochę fajnych dekoracji do przymocowania na ścianie

i już mi się wydaje, że wygląd wnętrza na tym fajnie zyska, a ja nie stracę fortuny :)



Czasem człowiek potrzebuje zmian
"

Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Re: Nowa łazienka

Post autor: Igielnik »

a jeszcze dodam, że żeby coś zmienić wcale nie trzeba pakować w to fortuny

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Nowa łazienka

Post autor: grażynka011 »

Właśnie ja kupuję teraz bardzo dobre chusteczki do sprzątania . Są bardzo skuteczne i co ważne dostępne są w niewygórowanej cenie co jest również wielkim plusem

erica
Posty: 163
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:08 pm

Re: Nowa łazienka

Post autor: erica »

A czytaliście artykuł phpprojekt/pl/aranzacja-lazienki-na-poddaszu-sprawdzone-sposoby/ ? Tam możecie się dowiedzieć jak ciekawie zaaranżować łazienkę na poddaszy. Znajdziecie tam praktyczne sposoby i pomysły, które mogą się wam spodobać... Także jak chcecie możecie się tam rozglądnąć.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Nowa łazienka

Post autor: Bakeneko »

Całkiem fajne produkty mozna kupić na sklepie marra design Ładna łazienka to ładne dodatki :) U nas niezłą robotę zrobiło oświetlenie. Ogólnie to ich lampy są wspaniałe. Bardzo eleganckie, idealnie pasują do wnętrza jakim jest łazienka

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Nowa łazienka

Post autor: czoko752 »

Najtrudniej chyba znaleźć do niej porządną armaturę łazienkową. Jeśli chodzi o baterie łazienkowe, mnie bardzo zainteresowały te dostępne pod adresem: mexen/pl/baterie-lazienkowe . Są niedrogie i w dobrej jakości. W razie gdyby coś mi nie odpowiadało, bardzo długo (bo aż przez 100 dni) mogę je oddać.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Nowa łazienka

Post autor: zuzula12 »

"Mam w planach remont mojej łazienki i szukam inspiracji do jej aranżacji.



czapki robocze zimowe
"

ODPOWIEDZ