karol3222
Posty: 1060
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

Oświetlenie

Post autor: karol3222 »

Kumplowi ostatnio powiedziałem ,że bardzo dobrze zrobi jak skorzysta ze sklepu pstryki/pl/pl/menu/oswietlenie-177.html . W tym sklepie naprawdę kupuje bardzo dużo osób.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Oświetlenie

Post autor: zuzula12 »

"Co sądzicie o inteligentnym oświetleniu i czy sami z niego korzystacie?



biuro detektywistyczne
"

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Oświetlenie

Post autor: bonyard »

Bardzo fajnym pomysłem jest zainstalowanie inteligentnego oświetlenia LED. Nawet paski ledowe sterowane są zdalnie za pomocą pilota. Można takie znaleźć między innymi w sklepie sklep.neonica/pl/ - warto sobie sprawdzić, gdyż dostępny jest tu szeroki wybór

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Oświetlenie

Post autor: papilotka »

a na elampy/pl patrzyliscie sobie?? Konkretny wybór maja, no i ceny fajne. Darmowa wysylka i 100 dni na zwrot, jak dla mnie swietne warunki :)

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Oświetlenie

Post autor: milena49 »

W sieci jest sklep Candellux. I warto rzucić okiem. Szeroka oferta, dobre ceny. Zdecydowanie jest w czym wybierać. Z fajniejszych modeli popatrzcie na ten candellux/com/pl/pl/products/oprawa-stropowa-mr-11-candellux-outlet-2259604-13598.html - oprawa stropowa w kolorze złotym. Fajny dodatek dekoracyjny w każdym wnętrzu.

AsiaS
Posty: 50
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:08 am

Re: Oświetlenie

Post autor: AsiaS »

Jeśli szukacie odpowiednich akcesoriów związanych z oświetleniem lub elektryką to polecam sklep sklep.instalator.sosnowiec/pl/produkty/aparatura-modulowa/wylaczniki-nadpradowe/s-bemko,2,19703. Znajdziecie tam wszystkie niezbędne produkty.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Oświetlenie

Post autor: grażynka011 »

Według mnie warto również pomyśleć nad listwami led, które prezentują się bardzo ładnie i zapewniają wspaniały klimat. Ogólnie wiele informacji na ten temat znajdziecie w wygodnydom.info/pl/listwy-led-czyli-jak-przytulnie-oswietlic-minimalistyczna-kawalerke/ , więc jak najbardziej warto tutaj zajrzeć

Dżonko
Posty: 393
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Oświetlenie

Post autor: Dżonko »

A w ogrodzie jakie macie oświetlenie? Tutaj e-projektydomow/pl/ czytam na ten temat. Kalendarzową wiosnę już mamy, taką prawdziwą może jeszcze nie do końca, ale już niebawem więc myślę jak urządzić ogród i właśnie jak go doświetlić , żeby było bardziej klimatycznie. Doradzicie mi? Napiszcie proszę jak ten temat wygląda u Was.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Oświetlenie

Post autor: mojra »

teraz chyba sporo osob kupuje wlasnie bardziej lampy ledowe :) my sami taką zamowilismy oświetlenie z hurtowni area-led.eu/ , nie zaluje cena spoko a bardzo fajnie oswietla i ma opcje regulacji kąta padania swiatla

ODPOWIEDZ