atss
Posty: 24
Rejestracja: czw sie 27, 2020 7:17 am

Gdzie kupić wyposazenie do mieszkania

Post autor: atss »

"Jak w temacie. W jakich sklepach polecacie kupowac ?



Niedł€go wprowadzamy si ę na swoje pierwsze mieszkanie i muszę kupic dosłownie wszystko...
"

Lenta
Posty: 26
Rejestracja: śr sie 26, 2020 11:26 am

Re: Gdzie kupić wyposazenie do mieszkania

Post autor: Lenta »

"Ikea-zwroc uwage na ceny serii, sa tam totalnie ""badziewia"" jak i rzeczy ktore wytrzymaja 100 lat. Jak kupujesz koldry i poduszki nie kupuj takich za 30 zl tylko np. za 100 zl. (polecam syntetyki wlasnie, ja piore co miesiac - pierze piore raz na rok i sukcesywnie zastepuje syntetykami).

Zasłony - dla mnie tylko bawelna albo len (rowniez ikea).

Sztućce polecam od Ambition nettrading/pl/komplety-sztuccow tutaj dostaniesz komplety sztućców. Plus jest ten, ze mozna je potem bez problemu dokupić jak się zgubią.

Posciele sa fajne w Home and You. Tylko wtedy musisz kupic wypelnienia poduszek tradycyjnie 70×80

Fajne gadety np. kuchenne albo lazienkowe kupisz tez w Tk maxx
"

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Gdzie kupić wyposazenie do mieszkania

Post autor: pośrednik »

Ja jestem na etapie urządzania kuchni. Właśnie trafiłem na taką ofertę tu nietylkofiranki/pl/310-zaslony-do-kuchni Rożne wzory i kolory zasłon do kuchni. Mi się bardzo podobają zasłony w pasy. Warto zobaczyć i inne oferty tego sklepu. Tu jest wiele dodatków do mieszkania. A poza tym ten sklep ma dużo niskich cen, często promocyjnych.

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Gdzie kupić wyposazenie do mieszkania

Post autor: zuzula12 »

"Możecie mi polecić jakiś sklep z dekoracjami oraz akcesoriami do wyposażenia wnętrz?



szklana butelka na wodę
"

mrozek
Posty: 279
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Gdzie kupić wyposazenie do mieszkania

Post autor: mrozek »

A skąd pomysły na to, jak wyposażyć takie wnętrze? Moim zdaniem najlepiej zaglądać na blogi wnętrzarskie. Polecam Wam treści tutaj: twojepieknewnetrze/pl .

bonyard
Posty: 443
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Gdzie kupić wyposazenie do mieszkania

Post autor: bonyard »

W necie jest szeroki wybór jeśli chodzi o wyposażenie wnętrz. Pytanie czego konkretnie potrzebujecie, czy będziecie np. sami część rzeczy robić. Bo jeśli tak to plexi na wymiar na pewno się przyda, świetny materiał przypominający szkło i może posłużyć do tworzenia wielu dekoracji

ODPOWIEDZ