Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Sklep z roletami

Post autor: wloczykijka »

Tak jak w temacie. Poszukuję dobrego i sprawdzonego sklepu z roletami. Zależy mi na roletach na wymiar, dlatego jeśli macie jakieś ciekawe propozycje to dajcie znać proszę. Dzisiaj rano w internecie trafiłem na taką stronę https://roleter.pl/. Może ktoś z was korzystał już z ich oferty? Muszę powiedzieć, że ich produkty naprawdę dobrze się prezentują. Może warto więc w nich zainwestować? Bardzo zależy mi na roletach wysokiej jakości. Chciałbym więc skorzystać ze sprawdzonej oferty. Dajcie znać co wiecie na ten temat, wielkie dzięki za pomoc w tej kwestii!
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Sklep z roletami

Post autor: bebefa »

O ja rozumiem doskonale, co jest Wam potrzebne i dlaczego. Ja sama też sporo rzeczy nie mam jeszcze, ale na pewno na antywłamaniowe rolety zewnętrzne Rzeszów się zgodzę. W pierwszej kolejności należy zabezpieczyć dom, a jak wiadomo, złodziei nie brakuje. Też myślałam o antywłamaniowych oknach. Czasy są niepewne.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Sklep z roletami

Post autor: bonyard »

Jeśli chodzi o małopolskę to mogę polecić rolety kraków od roltis/pl/ . Bardzo dobra firma, oferująca wysoką jakość i usługi na najwyższym poziomie. Wielu klientów sobie chwali, można opinie poczytać

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Sklep z roletami

Post autor: milka »

Ja ostatnio zastanawiałam się czy zdecydować się na rolety czy żaluzje. Ostatecznie wybór padł na drewniane żaluzje z bazafirm.miasta/pl/wizytowka/kapa-design Jestem w nich totalnie zakochana. Pięknie się prezentują i są bardzo solidne.

Dżonko
Posty: 392
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Sklep z roletami

Post autor: Dżonko »

W Sosnowcu działają oni - sobimex/pl/ . Zapoznajcie się z ich ofertą. Mają bardzo szeroki wybór rolet czy żaluzji. Dopasują wszystko zgodnie z Waszymi oczekiwaniami i oczywiście typami okien. Najlepiej wszystko ogarnąć właśnie w jednej firmie, bo wtedy przynajmniej będzie spójność w domu. U mnie w całym domu rolety materiałowe w kasetkach. Jestem z nich zadowolony.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Sklep z roletami

Post autor: mojra »

Powiem wam szczerze, że przeglądałam oferty różnych sklepów z roletami - zarówno online, jak i stacjonarnie. Ostatecznie jednak zdecydowałam się na ofertę swiatrolet/pl/ i jestem bardzo zadowolona. Tym bardziej, że mogłam liczyć na profesjonalne doradztwo.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Sklep z roletami

Post autor: grażynka011 »

Według mnie warto zdecydować się na plisy okienne Nafi. Sama nie tak dawno zdecydowałam się na ich zakup i powiem wam, że prezentują się naprawdę pięknie. Jestem zadowolona z zakupu

AleksandraP
Posty: 119
Rejestracja: pn lut 01, 2021 2:00 pm

Re: Sklep z roletami

Post autor: AleksandraP »

A czy macie w swoich oknach zamontowane moskitiery? Ja nie wyobrażam sobie, żeby u mnie mogło ich nie być :D Dzięki nim nie mam w domu nieproszonych gości tj. insektów :D Jestem w okolic Wrocławia i skorzystałam z usług firmy bianex/pl/moskitiery/. Jestem bardzo zadowolona :) Uważam, że mają produkty najwyższej jakości a montaż przebiegł bardzo sprawnie ;)

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Sklep z roletami

Post autor: zuzula12 »

"Co sądzicie o zakupach w sklepach internetowych? Jak często korzystacie z tej opcji?



kredyty frankowe Zielona Góra
"

anya
Posty: 136
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Sklep z roletami

Post autor: anya »

"W sumie jak chodzi o tego typu aspekty, to możecie też tutaj polegać na firmie Domarant. U nich znajdziecie nie tylko rolety zewnętrzne, wewnętrzne, ale również moskitiery itp. A w razie awarii, to możliwa jest przez nich naprawa rolet poznań, bo mają od tego odpowiednich specjalistów."

ODPOWIEDZ