Tikabum
Posty: 127
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 12:37 pm

Stare farby do wywozu

Post autor: Tikabum »

Kończę remont sporego obiektu i mam do wywiezienia gruz, ale też sporo pojemników z przeterminowanymi farbami. Wiecie kto w Katowicach zajmuje się odpadami szkodliwymi?

Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Re: Stare farby do wywozu

Post autor: Igielnik »

"""Szacunek że nie pozbywasz się tych farb własnym sumptem gdzieś np. w lesie :) A z tego co wiem to odpady przemysłowe odbierają nieliczne firmy, a cały praktycznie Śląski pod tym kątem zabezpiecza firma Forest, która ma siedzibę na przedmieściach Tychów.



Od nich dostaniesz pełną dokumentację utylizacji tych odpadów, a jak się myśli o środowisku, to ważne :)

Ich strona forestodpady/pl/odpady-przemyslowe/
"""

Kobietaewka77
Posty: 26
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:51 pm

Re: Stare farby do wywozu

Post autor: Kobietaewka77 »

Najlepiej zadzwonić do firmy, która zajmuje się segregacją odpadów, czy też oczyszczaniem miasta, oni tam powinni nas pokierować co i gdzie zrobić z tego typu odpadami. Firmy te mają bardzo dobrze zorganizowane to wszystko i wyposażone są w profesjonalne maszyny, które ułatwiają im pracę. Firma, która zajmuje się odpadami w naszym mieście, ma bardzo dobre maszyny z firmy bergmann-polska/pl/, które połykają duże ilości odpadów i je ubijają w swoich koszach.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Stare farby do wywozu

Post autor: mojra »

Temat odpadów jest bardzo ważny jeśli prowadzi się własną firmę. Ja właśnie zastanawiam się nad tym, jak dokładnie wygląda bdo rozliczenia ? Czy ktoś z was, może mi napisać nieco więcej na ten temat?

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Stare farby do wywozu

Post autor: milka »

Jeśli nie wiesz gdzie wyrzucić stare farby i inne poremontowe rzeczy to koniecznie zajrzyj tutaj wyrzucamy/pl/ Znajdziesz tam informacje na temat segregacji śmieci. Wiem, ze wiele osób nadal ma z tym problem i uważam, ze warto poczytać na ten temat.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Stare farby do wywozu

Post autor: zuzula12 »

Jeśli są tutaj osoby, które są w trakcie remontu lub aranżacji Waszego mieszkania, domu, to zainteresowanym tematem polecam sprawdzić porady na stronie - https://www.fototapetykatalog.pl/rodzaj ... dnym-razem . Czy wiecie na jaką fototapetę warto się zdecydować?

ODPOWIEDZ