czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: czoko752 »

Niedawno kupiłem mieszkanie, które wymaga remontu. Martwi mnie to, że w wielu pomieszczeniach są ciemnie ściany, przez co mieszkanie jest ponure. Może macie jakieś porady jak pokryć ciemną farbę na ścianie? Słyszałem, że farby dulux mają dobre krycie, ale czy poradzą sobie z pokryciem ciemnego koloru?

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Mieszkanie

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli chodzi o mnie, to codziennie rano odwiedzam mój ulubiony portal informacyjny - infoprom/pl , na którym regularnie dodają artykuły na tematy związane z życiem codziennym. Czy są tutaj osoby, które również odwiedzają ten portal?

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Mieszkanie

Post autor: pośrednik »

Ja mam ulubiony sklep w którym znajduję dodatki, dekaracje do mieszkania. Właśnie trafiłem na taką ofertę tu nietylkofiranki/pl/194-Poszewki-dekoracyjne Poszewki dekoracyjne na poduszki. Można je wykorzystać np do dekoracji łóżka w sypialni. W tym sklepie jest wiele ciekawych propozycji w dobrych cenach. Warto sprawdzić.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Mieszkanie

Post autor: mojra »

Ja szukam wlaśnie firmy, która kompleksowo zajmowałaby się obsługą najmu moich mieszkań. Niestety sama mam tyle obowiązków, że tego nie dam rady już ogarnąć. Myślałam o hosthelper/pl/ Może ktoś z was już korzystał z ich oferty? Dajcie znać.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: milka »

My juz od jakiegoś czasu chodzi po głowie przeprowadzka. Serdecznie dość mam wynajmowania mieszkania. Chce mieć coś własnego. DLatego zastanawiam się nad kupnem mieszkania lub domu z tej oferty homepremium/pl/mieszkania-w-ozarowie-mazowieckim/ Bardzo mi się podoba i myślę że będę się tam dobrze czuc.

Bonia
Posty: 592
Rejestracja: pn lis 16, 2020 1:54 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: Bonia »

Wysokiej jakości biała farba emulsyjna przeznaczona do malowania ścian i sufitów. Tworzy trwałe powłoki o absolutnie białym odcieniu bieli (100/100 w skali bieli) oraz głęboko matowym wykończeniu. dulux/pl/pl/farby-do-sufitów

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: grażynka011 »

Bardzo ważny jest też porządny sprzęt do malowania ścian

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: sokol »

Pomyśl też o różnych praktycznych rozwiązaniach do tego domu. Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie na przykład maskownica ozdobna karnisza. Rzuć okiem na takie rozwiązanie na stronie golddoor/pl/pl/products/maskownica-ozdobna-karnisza-biel-capri-17587.html .

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: bonyard »

Idealne mieszkanie to przede wszystkim miejsce, w którym wszyscy członkowie rodziny czują się dobrze i swobodnie. To ważne aby móc zadbać o ten aspekt jak najbardziej jest to możliwe i przygotować się do pewnych decyzji. Jeśli więc szukasz idealnego miejsca do życia, polecam osiedle od dewelopera osiedla-sogo/pl/smolec gdzie stawia się na najwyższą jakość i nowoczesność w tym wymiarze.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: grażynka011 »

Według mnie najlepiej jest jednak postawić na mieszkanie mikołajki . Powiem wam, że jak dla mnie oferta jest tutaj naprawdę bardzo korzystna także na pewno znajdziecie tutaj dla siebie coś odpowiedniego.

ODPOWIEDZ